Crossroads of Rock vol. 2, Gliwice, 5 X 2012

„Druga impreza z cyklu Crossroads of Rock!!! Po grudniowym koncercie w zabrzańskiej Kawiarni Artystycznej, zapraszamy Was na koncert do Rock’a, gdzie wystąpią trzy obiecujące śląskie zespoły – Hajva, Dirty Brick, As Night Falls.

Zaczynamy od 18:00, koncertujemy, a po koncertach odbędzie się rockoteka! Zapraszamy znajomych, przychodzimy na event, skaczemy, robimy rozpierduchę, pijemy i bawimy się.Data: 5.10.2012r. (piątek)

Godz. 18:00
Miejsce: Rock’a Music Club w Gliwicach, ul. Rynek 18
Wjazd: 5 PLN”

Ogólnie:

  • Kto gra: Hajva, Dirty Brick, As Night Falls
  • Gdzie: Rock’a Club, Gliwice, Rynek 18
  • Kiedy: 5 października 2012, 18:00
  • Bilety: 5 zł

Wydarzenie:

Do zobaczenia!

HAJVA
Hajva to Gliwicki zespół przesiąknięty rock’n’rollowym szaleństwem!!

Muzyka nas uzupełnia, trzyma nas w ryzach, podtrzymuje funkcje życiowe, a jednocząc się z hukiem instrumentów za naszymi plecami czujemy euforię i spełnienie! Gramy muzykę rockową, inspirowaną głównie zachodnimi kapelami zarówno tymi z bieżących top list jak klasycznych gigantów.

Staramy się łączyć w muzyce piękno oraz szaleństwo, a wychodzi to dość naturalnie poprzez czerpanie na bieżąco z życiowych doświadczeń i bujania w obłokach. Lecz prawdziwe oblicze naszego zespołu można dopiero dostrzec podczas występów przed publicznością, dla której na czas występu odstawiamy wszystko inne na bok i dajemy z siebie 150%.

Więcej na: http://www.facebook.com/Hajva/

DIRTY BRICK

Dirty Brick to jeden z najprężniej działających młodych zespołów w Zabrzu i na Śląsku. Przez prawie trzy lata aktywnej działalności, wydaliśmy minialbum „Enigmę” oraz 2 EP-ki, zagraliśmy kilkadziesiąt koncertów oraz braliśmy udział w wielu wydarzeniach muzycznych, często przez nas współorganizowanych. Występowaliśmy na jednej scenie z takimi zespołami jak Akurat, Koniec Świata, Totentanz, Farben Lehre czy Plagiat 199. Współpracujemy z wieloma instytucjami muzycznymi, działającymi w naszym regionie.

W maju 2012r. ukazał się minialbum „Enigma”, wydany za pośrednictwem serwisu MegaTotal.pl oraz przy wsparciu ponad stu fanów. Album utrzymany jest w rockowo-grunge’owym stylu, nawiązujących do takich zespołów jak Pearl Jam, Foo Fighters czy Red Hot Chili Peppers. Wcześniej ukazały się poprzednie EPki zespołu – „Several reasons to live” (marzec 2010 r.) oraz „Voices and whispers” (styczeń 2011 r.). Zespół brał również aktywny udział w realizacji projektu „Trzy akordy – wspólna pasja”.

Więcej na: http://www.facebook.com/dirtybrickband/

– AS NIGHT FALLS

Zespół As Night Falls powstał latem 2010 z inicjatywy gitarzysty Pawła Dylewskiego i wokalistki Ani Achtelik. Wkrótce po tym do zespołu dołączyli – basista Łukasz Hatłas, perkusita Darek Markiewicz i wreszcie klawiszowiec Łukasz Siwy. Od razu rozpoczęło się tworzenie materiału i powstawał plan rozwoju i promocji zespołu.

Muzyka tworzona przez ANF to mało popularny w Polsce Symphonic Metal, zainspirowany przez znane zagraniczne zespoły takie jak Nightwish, Epica czy Within Temptation. Pierwsze koncerty zespołu odbyły się na początku 2012 roku i spotkały się one ze sporym zainteresowaniem i bardzo entuzjastycznymi opiniami.

Zespół zrealizował częściowo własnymi siłami, a częściowo w studio No Fear demo zawierające 4 utwory, a efektów tej pracy można posłuchać na Facebooku, Reverbnation oraz na Myspace.
W obecnej chwili zespół jest na etapie promocji i organizowania koncertów.

Więcej na: http://www.facebook.com/asnightfallsband/

Reklamy

About Oddział Koncertowy

http://www.facebook.com/OddzialKoncertowy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s