Dirty Brick, Debris of Blues, Absynth, Gliwice, 29 XI 2012

Zapraszamy na koncert świetnej załogi, namaszczonej przez samego Romana Kostrzewskiego – Absynth. Razem z nimi będą również grać zabrzański Debris of Blues oraz zabrzański Dirty Brick.

29.11.2012 | 19:00
WSTĘP DARMOWY!

ABSYNTH
Niezwykła moc wydobywać będzie się z ich albumu, który już niebawem trafi do fanów. Płyta ta będzie po prostu będzie miażdżyć! W rozwój tego zespołu zaangażowanych jest wiele osób związanych z muzyką od Romana Kostrzewskiego po Krzysztofa Misiaka. Po wielu udanych występach na scenach rozsianych po całej Polsce zespół pragnie przygotować swoich odbiorców do muzycznej rewolucji. To nie jest po prostu metal czy rock – ich twórczość łączy wiele wymiarów dzięki czemu powstaje synergia uzależniająca każdego odbiorcę. Prawdziwa muzyka żyje – zespół apeluje – POKAŻMY ŻE TAKICH JAK MY JEST WIELU – LUDZI ODDANYCH MUZYCE – PRAGNĄCYCH PRZEŻYWAĆ ZA JEJ POMOCĄ SWOJE PRAGNIENIA!Offical wbesite: www.absynth.pl
fan page: https://www.facebook.com/AbsynthplDirty Brick
Projekt pod tytułem Dirty Brick zrodził się w głowach Kuby oraz Wojtka w listopadzie 2009 roku. Pierwsze miesiące to tworzenie repertuaru – powstały piosenki, które w marcu 2010 ujrzały światło dzienne pod postacią demówki „Several reasons to live”. Po tym okresie zespół zgodnie stwierdził, że warto pokoncertować. Maj i czerwiec to okres częstych koncertów, po których pożegnaliśmy pierwszego perkusistę. Jego miejsce zastąpił Łukasz, który dołączył do nas na początku sierpnia, powstał nowy repertuar i zespół zagrał kilkanaście koncertów. Listopad i grudzień to okres, w którym kluło się w studiu nasze drugie dziecko – demo pod tytułem „Voices and whispers”. EPka wyszła na świat pod koniec stycznia 2011r. W między czasie zespół zaliczył udane koncerty w zabrzańskim Wiatraku oraz w Katowicach. Niestety, jak widać w naszym przypadku, historie lubią się powtarzać…w kwietniu szeregi Dirty Bricku opuścił perkusista, Łukasz. Lukę w zespole wypełnił Paweł „Janusz” Januszewski, który pograł z nami niecałe dwa miesiące. W końcówce czerwca, po wyjaśnieniu sobie paru spraw, wrócił do nas Łukasz Grzybiński. Zespół skoncentrował się na nowym repertuarze oraz aktywnie zaangażował się w realizację projektu „Trzy akordy – wspólna pasja”. Druga połowa 2011r. była dla nas jak najbardziej udana – zagraliśmy koncerty razem z takimi zespołami jak Totentanz, Akurat czy Koniec Świata, a materiał z naszym wystąpieniem z programu „Must be the music” ukazał się na facebookowym profilu „Tylko Muzyka”. W 2012 roku po uzbieraniu puli w serwisie Megatotal.pl. zespół rozpoczął nagrywanie albumu, który ukaże się w okolicach maja. W trakcie nagrywania płyty ponownie pożegnaliśmy się z Łukaszem Grzybińskim, którego zastąpił jego brat, Sebastian. Teraz czujemy się silniejsi niż kiedykolwiek. Jeśli choć trochę interesują Cię zespoły pokroju Pearl Jam, Foo Fighters, Red Hot Chili Peppers, Incubus czy Blink 182, to my też Cię zainteresujemy. Do zobaczenia na koncertach !
http://dirtybrick.muzzo.pl/

Debris of Blues to polski zespół blues-rockowy, założony jesienią 2010 roku.
Muzycy zespołu pochodzą z Górnego Śląska, stąd w muzyce grupy z południa poczuć można cząstkę śląskiego ducha muzyki bluesowej podsyconej rockiem. Zespół chcąc zaprezentować się szerszej grupie odbiorców wystąpił na kilku festiwalach bluesowych m.in. Bluesie nad Bobrem i Kodex Blues Festiwal.
Skład zespołu na stałe wykrystalizował się jesienią 2011 roku i od tamtej pory grupa komponuje i koncertuje w składzie:
Dawid Skutela (wokal, gitara),Mateusz Knapik(klawisze),Paweł Siruga(bas),Marcin Kuś (gitara),Dawid Konwant (perkusja)”

Ogólnie:

  • Gdzie: Klub Spirala (CKS Mrowisko), ul. Pszczyńska 85, Gliwice
  • Kiedy: 29 listopada 2012, 19:00
  • Bilety: Wstęp wolny

Wydarzenie:

Do zobaczenia!

About Oddział Koncertowy

http://www.facebook.com/OddzialKoncertowy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s