Kazik, ja tylko żartowałem! (Zacier, CZZK), Katowice, 1 XII 2012

„Kazik, ja tylko żartowałem!”

start 20.00
wjazd 10 zł – dla pierwszych 69 osób NIESPODZIANKA 🙂

(Dla Oddziału Koncertowego – 2 wejściówki ZA DARMO! – info tutaj)

ZACIER – (Grupa Skiflowa Zacier) – polska grupa muzyczna założona w 1984 przez Mirosława „Zaciera” Jędrasa. Zacier to skrót od: Zrzeszenie Artystów Cierpiących i Entuzjastycznie Rżnących. Główną postacią zespołu jest sam Mirosław Jędras, będący autorem tekstów i muzyki, który w zespole śpiewa, gra na instrumentach klawiszowych oraz wielu różnych innych instrumentach (m.in. gitara, skrzypce, fujarka). Pozostały skład zespołu ulegał częstym zm

ianom, od 2009 grają: DJ Mrufka (prywatnie syn Jędrasa) na perkusji, Dr Yry na gitarze i basie, Krzysztof Zieliński na gitarze.
Jedną z pierwszych piosenek Zacieru był utwór Odpad Atomowy, którą później wykonywał Kazik Na Żywo (wydany na albumie Na żywo, ale w studio z 1994) oraz Elektryczne Gitary.
W 1993 roku, przy współudziale Dziarskiego doszło do nagrania w Studiu Manta wybranych numerów Zaciera, które zostały wydane w 1994 przez S.P. Records na kasecie jako Konfabulacje (nie mylić z albumem wydanym sześć lat wcześniej). W 2005 S.P. Records wydał płytę Konfabulacje ? będącą kompilacją utworów z kasety Konfabulacje i wybranych numerów nagranych później. W 2009 Mystic Production wydało album Masakra na Wałbrzyskiej, czyli zbiór wesołych piosenek o miłości, tolerancji i wzajemnym poszanowaniu z gościnnym udziałem m.in. Kazika Staszewskiego i Andrzeja Izdebskiego, rok później S.P. Records wydało trzeci album Niedźwiedź Janusz i inne zwierzęta.
W roku 2002 Zacier nagrał muzykę do filmu Zespołu Filmowego Skurcz „Sum tak zwany Olimpijczyk”.

CZARNY ZIUTEK Z KILLERAMI (CZZK) to lubelska grupa wykonująca utwory formacji, których liderem jest Kazik Staszewski. Zespół tworzą: Paweł Bogacz „Choody” – wokal, Jacek Bogacz „Buła” – gitara, Sebastian Krawiec „Wasyl”- gitara, wokal, Leszek Czerwiński „Lechoo” – bas, wokal i Jacek Zacharzewski „Zachar” – bębny. Na koncercie usłyszymy covery najbardziej znanych utworów KNŻ i Kultu.”

Ogólnie:

  • Gdzie: Kultowa, Plac Miarki 6, Katowice
  • Kiedy: 1 grudnia 2012, 20:00
  • Bilety:  10 zł (Dla Oddziału Koncertowego – 2 wejściówki ZA DARMO! – info tutaj)

Wydarzenie:

Do zobaczenia!

About Oddział Koncertowy

http://www.facebook.com/OddzialKoncertowy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s