Oddział Koncertowy Fest (OKFest), Gliwice, 22 II 2013

ZDJĘCIA

 

Stało się 🙂
We współpracy z Rock’a Clubem organizujemy pierwszy koncert 🙂
Zagrają:

19:00 – badRequest (rock)
20:00 – Axe Crazy (heavy metal)
21:00 – Jumanji (rock/reggae/ska)

Bilety: 10 zł, za niedługo do kupienia w Cafe Iglo (wejście obok Rock’a) i u niektórych członków Oddziału.

Zapraszamy! 🙂

Jumanji
Jesteśmy zespołem grającym muzykę rockową z elementami reggae i ska wzbogaconą o brzmienie skrzypiec. Aby dowiedzieć się więcej wejdź na naszą stronę: WWW.JUMANJI.ART.PL
Pomysł założenia zespołu zrodził się w głowach braci Balcarczyk w roku 2006. Dojrzewał powoli ale konsekwentnie. Pierwsze próby, debiutancki koncert i po reakcjach publiczności widać, że muzyka „chwyciła”. Koncertów jest coraz więcej, także u boku starszych kolegów (Farben Lehre, T.Love, Akurat, Abradab, czy Koniec Świata). W 2009r. Jumanji wydało własnym nakładem płytkę EP pt. „Życie to gra”. Na tym jednak nie mogło się skończyć. Latem 2011r. zespół ciężko pracował w wojkowickim Studiu MAQ nad albumem „Schematy”, na którym prezentuje muzykę wręcz niemożliwą do zaszufladkowania, pełną energii, nietypowych pomysłów i niebanalnych tekstów. W bardzo atrakcyjny sposób dzieła dopełniają melodyjne partie skrzypiec. Płyta oficjalnie ukazała się na rynku pod koniec listopada 2011r. pod szyldem wytwórni Zima Records.

Axe Crazy
Axe Crazy was established in 2010 on the debris of the heavy metal band Beast, when Jacek and Michał joined Robson, Andrew and Adik. The group kept some old material, and added new songs. At the end of 2010 Axe Crazy have recorded a demo, which included three original compositions: Angry Machines, Sabretooth Tiger and Hungry for Life. Starting from 2011 the band began to give concerts, in which aside from their own songs they play some hard rock and heavy metal classic hits.

badRequest
Bad Request to gliwicki zespół grający rocka i robiący hałas, założony w 2009 roku. Zapraszamy do przeżywania dźwięków razem z nami. www.myspace.com/badrequestband

Powstaliśmy w 2009 roku w Gliwicach. Przez ten okres zespół zaliczył kilka zmian personalnych, sporo koncertów, setki prób i miliony dźwięków aż do dziś, kiedy to skład ustatkował się i ruszył na podbój serc i głów słuchaczy.

 

Ogólnie:

  • Kiedy: 22 lutego 2013, 18:30
  • Bilety: 10 zł

Wydarzenie:

Do zobaczenia!

About Oddział Koncertowy

http://www.facebook.com/OddzialKoncertowy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s