Eliminacje do Festiwalu „Rock Nocą” – Nikolai, Glass Ballerina / Chorzów, 17 II 2013

Eliminacje do Festiwalu „Rock Nocą”

Od stycznia Leśniczówka staje się istnym muzycznym polem bitewnym, na którym zespoły z całego śląska będą walczyć w drodze eliminacji o udział w finale Festiwalu Rock Nocą.

Jest to idealna okazja dla wszystkich tych, którzy chcą swoją twórczością trafić do większej liczby odbiorców i  pokazać się na scenie przed dużą publiką.

NIKOLAI

Mikołowski zespół Nikolai to grupa artystów-muzyków, którzy realizują swoje pasje muzyczne tworząc całkowicie autorski materiał utrzymany w klimatach rockowo-metalowych. Wieloletnie wspólne doświadczenia członków zespołu pozwalają na ciągłą ewolucję twórczości oraz dążenie do wypracowania własnego stylu i brzmienia. Nowe koncepcje artystyczne i zaostrzenie brzmienia sprawiły, że od czerwca 2011 r. zespół działa w czteroosobowym, męskim składzie pod szyldem Nikolai (poprzednio Another Day od 1999 roku). W 2012 roku zespół zarejestrował w studio materiał, który ukazał się na krążku pt. „Cztery numery” a do utworu pt. „Czerń i Biel” powstał teledysk, który można zobaczyć w serwisie YouTube

GLASS BALLERINA

Zespół powstał w grudniu 2010 roku,założyli go właściwie  dwaj sąsiedzi czyli Mariusz Rokitowski (bas,vocal)) i Mateusz Nocoń(gitara,vocal).Wkrótce do zespołu dołączył Robert Kosiński (perkusja). W początkach 2012 roku dołączył też Bartek Leszek (klawisze,efekty dźwiękowe).Początkowo skład nazywał się \”RoseMary\” później zmieniono na obecną nazwę będącą nawiązaniem do serialu \”Zagubieni\”.
Członkowie zespołu posiadają wykształcenie muzyczne a takze doświadczenie we wcześniejszych projektach.
Po licznych próbach, stworzenu częściowego repertuaru zespół wystąpował na lokalnych imprezach w obrębie gminy Gierałtowice takich jak dożynki,festyny w tym \”Funadcji Zamek Chudów\” i dwa razy Święto \”Dni Gierałtowic\” zyskujac wielu fanów a także uznanie wśród ludzi.

 

Ogólnie:

  • Kto gra: Nikolai, Glass Ballerina
  • Gdzie: Leśniczówka, Al. Muzyków 1, Chorzów
  • Kiedy: 17 lutego 2013, 18:00
  • Bilety: wstęp darmowy

Wydarzenie:

Do zobaczenia!

About Oddział Koncertowy

http://www.facebook.com/OddzialKoncertowy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s