Przeszłe wydarzenia – 2012

Lista wszystkich przeszłych wydarzeń, które znalazły się na stronie:
6.07.12 – Muzyczne Lato 2012 (Oddział Zamknięty), Zabrze
8.07.12 – Finał 1. tygodnia „Gramy dla Anitki” (Giflof, Skangur), Mikołów
15.07.12 – Finał 2. tygodnia „Gramy dla Anitki”, Łaziska Średnie
22.07.12 – Święto Czekolady, Tychy
27.07.12 – Muzyczne Lato 2012 (Cree), Zabrze
27-28.07.12 – Najcieplejsze Miejsce na Ziemi, Wodzisław Śląski
2-4.08.12 – XVIII Przystanek Woodstock, Kostrzyn nad Odrą
10.08.12 – Muzyczne Lato 2012 (Golden Life), Zabrze
12.08.12 – Róże Europy, Szczytna
17.08.12 – Muzyczne Lato 2012 (Raggafaya), Zabrze
18.08.12 – Dni Pszczyny
24-26.08.12 – Cieszanów Rock Festiwal
31.08.12 – Magia Rocka, Lyski
1.09.12 – XXII Dni Mikołowa (Sztywny Pal Azji)
6-9.09.12 – 147. Urodziny Katowic
7.09.12 – Percival Shuttenbach, Silent Stream of Godless Elegy, Radogost, Zabrze
7-9.09.12 – Gwarki Tarnogórskie
12.09.12 – Ewa Farna, Gliwice
13.09.12 – Anti Tank Nun, Tychy
14.09.12 – Another World, Tarnowskie Góry
15.09.12 – Pożegnanie lata 2012, Ruda Śląska
16.09.12 – Blues na Mariackiej, Katowice
16.09.12 – Farben Lehre, Mikołów
16.09.12 – 740-lecie Lublińca
21.09.12 – Young Stage, Ornontowice
22-23.09.12 – Żubrowisko, Pszczyna
28.09.12 – Jumanji, Piekary Śląskie
28.09.12 – Alcoholica, Zabrze
28.09.12 – The Analogs, Farben Lehre, OLD FASHIONED, ODC, Szczecin
29.09.12 – Dezerter, The Bill, Zabrze
29.09.12 – KAT & Roman Kostrzewski, Tychy
29.09.12 – CWR, Mikołów
30.09.12 – The Bill, Mikołów
4.10.12 – III Koncert Na Tekach, Wrocław
4.10.12 – Kazik i El Dupa, Mikołów
5.10.12 – Crossroads of Rock, Gliwice
5.10.12 – Why So Serious?, Tychy
5.10.12 – Normalsi, Chorzów
5-6.10.12 – 8 Urodziny C.K.N 13, Gliwice
6.10.12 – Frontside, Tychy
6.10.12 – Anathema, Katowice
6.10.12 – Code Under, Mad Vaccine, Tychy
11.10.12 – Ensiferum, Katowice
12.10.12 – happysad, Zabrze
12.10.12 – Tabu, Katowice
13.10.12 – Kabanos, Chorzów
13.10.12 – Koncert podczas Rajdu Rowerowego, Gliwice
13.10.12 – Flapjack, Zabrze
13.10.12 – Live Mess Festival, Żory
13.10.12 – Strachy Na Lachy, Katowice
13.10.12 – Alcoholica, Tychy
14.10.12 – Clock Machine, Katowice
14.10.12 – Overkill, Katowice
14.10.12 – Dark Side vs Positive Side, Mikołów
14.10.12 – Gaga i Zielone Żabki, Tychy
14.10.12 – Kurczat i Underground, Chorzów
18.10.12 – Paradise Lost, Katowice
18.10.12 – Kobranocka, Tychy
18.10.12 – Nikolai, Gliwice
18.10.12 – Brain Connect, Mikołów
18.10.12 – Janusz Muniak Quartet, Gliwice
19.10.12 – Budka Suflera, Zabrze
19.10.12 – Nikolai, Piekary Śląskie
20.10.12 – Nikolai, Mikołów
20.10.12 – Misanthropy Autumn Tour 2012, Zabrze
20.10.12 – Snake’s Head, Tychy
21.10.12 – CeZik & KlejNuty, Mikołów
21.10.12 – 4 Szmery, Tychy
25.10.12 – Jazz Jam, Gliwice
26.10.12 – Abstraction Middle Point, Gliwice
26.10.12 – plagiat199, Gliwice
26.10.12 – The Analogs, Leniwiec, Zabrze
26.10.12 – The Bill, Sex Bomba, Katowice
27.10.12 – This Is Armageddon!!! vol. 3, Gliwice
27.10.12 – Manufaktura Dźwięku, Gliwice
27.10.12 – 9. urodziny Acheront, Kraków
27.10.12 – The Outside, Horrorscope, Poema Arcanus, Tychy
27.10.12 – XIII. Století, Radogost, Zabrze
27.10.12 – Buster Bidon, Chilli Chopsticks, Pyskowice
28.10.12 – KAT & Roman Kostrzewski, Gliwice
28.10.12 – URP: In Sanity, Tychy
28.10.12 – Heidenfest, Kraków
28.10.12 – Exiled, Deadline, Devon, Mikołów
28.10.12 – Gienek Loska Band, Tarnowskie Góry
28.10.12 – Raggafaya, Tychy
30.10.12 – Sekcja z Włoch, Gliwice
31.10.12 – Halloween z Another World, Tarnowskie Góry
31.10.12 – Kurczat i Underground, Kędzierzyn-Koźle
2.11.12 – Drum N’ Bass Gigolo Gore Grind Party, Gliwice
2.11.12 – Akurat, Dirty Brick, Wodzisław Śląski
2.11.12 – Mech, Katowice
2.11.12 – Zaduszki Rockowe, Knurów
3.11.12 – Alcoholica, Zawiercie
3.11.12 – Odnowa, Katowice
3.11.12 – Besatt, Decline, Diabolicon, Tychy
3.11.12 – Kult, Katowice
3.11.12 – Coma, Zabrze
3.11.12 – Radogost, Percival Schuttenbach, Perunwit, Wrocław
3.11.12 – Punk n’ Roll, Tychy
3.11.12 – Thrash N’ Stoned, Chorzów
4 listopada (nd) – Percival, Perunwit (Giecz)
4 listopada (nd) – Negatyw (Gliwice)
4 listopada (nd) – URP: Mantra (Tychy)
7 listopada (śr) – Bojków na rockowo I (BadRequest, Znaky, Hexenground) (Gliwice)
8 listopada (czw) – Nikolai (Tarnowskie Góry)
8 listopada (czw) – Alcoholica (Gliwice)ZDJĘCIA
8 listopada (czw) – Significant Time Quartet (Gliwice)
9 listopada (pt) – Nikolai (Będzin)
9 listopada (pt) – Uliczny Opryszek, De Łindows, Bunkier, Tora Tora Tora (Chorzów)
9 listopada (pt) – Another World, Dirty Brick (Katowice)
9 listopada (pt) – Silent Bridge, Harpago (Tychy)
9 listopada (pt) – Radogost, Silent Stream of Godless Elegy, Victorians (Sosnowiec)
9 listopada (pt) – Closterkeller (Katowice)
9 listopada (pt) – A-FRONT!, Redakcja, ON2B (Gliwice)
9 listopada (pt) – Kurczat i Underground (Katowice)
10 listopada (sb) – Alcoholica (Kielce)
10 listopada (sb) – Percival Schuttenbach (Byczyna)
10 listopada (sb) – Radogost, Silent Stream of Godless Elegy, Victorians (Kraków)
10 listopada (sb) – Indios Bravos (Tychy)
10 listopada (sb) – Farben Lehre, Jumanji (Zabrze)
10 listopada (sb) – Oxida, Carrot (Tarnowskie Góry)
10 listopada (sb) – Rub’n’dub Reggae Festiwal (Gliwice)
10 listopada (sb) – Dark City Death Fest Vol. 3 (Żagań)
11 listopada (nd) – Percival (Byczyna)
11 listopada (nd) – Arthemore & Nonamen (Kraków)
11 listopada (nd) – Radogost, Victorians – Aristocrats’ Symphony (Tychy)
11 listopada (nd) – Para Wino (Mikołów)
11 listopada (nd) – Czesław Śpiewa (Pszczyna)
11 listopada (nd) – happysad (Katowice)
11 listopada (nd) – Bongo Jerusalem, Chilitoy (Katowice)

14 listopada (śr)
Brygada Kryzys (Katowice)

15 listopada (czw)
TSA (Katowice)
Adam Bałdych Quartet (Gliwice)
Sklerose (Bielsko-Biała)

16 listopada (pt)
Farben Lehre (Żagań)
Hunter, Eier, Orchidea (Zabrze)
Opcji Jest Wiele, Koniec Świata (Rzeszów)
V Festiwal Charytatywny (Komety, Muzyka Końca Lata, Bulbulators, Tife Tife) (Gliwice)
Alcoholica (Warszawa)
Abstraction Middle Point, Paper Machine Gun (Zabrze)
Meet Jimmy, Insekt (Katowice)
Lao Che (Katowice)
Nikolai (Piekary Śląskie)
Silesian Voices (Jastrzębie-Zdrój)
Electric Retards, Beyond The Mist, Naqurve (Kraków)

17 listopada (sb)
Absynth, Dirty Brick, Axe Crazy (Tychy)
Farben Lehre (Gorzów Wielkopolski)
Acheront (Kraków)
Opcji Jest Wiele, Koniec Świata (Przemyśl)
Odnowa (Mikołów)
Pleasure In Consuming Own Body (Tychy)
happysad (Bielsko-Biała)
Symbol (Gliwice)
Jumanji (Katowice)
Sławek Pietrek (Bytom)

18 listopada (nd)
Tora Tora Tora, A.P.A.M.U (Katowice)
Farben Lehre (Oborniki Śląskie)
URP: Nikolai (Tychy)
Rompecraneos (Bielsko-Biała)

21 listopada (śr)
Insekt, Vent, Slowmotion (Katowice)

22 listopada (czw)
Blues Jam (Gliwice)
Luxtorpeda (Katowice)
Closterkeller (Mikołów)
Brain Splash (Bielsko-Biała)

23 listopada (pt)
The Black Tapes (Katowice)
Absurdalia (m. in. Akurat) (Zabrze)
Tomek Lipiński (Gliwice)
Dżem (Jaworzno)
Lao Che (Bielsko-Biała)
Farben Lehre (Toruń)

24 listopada (sb)
Nikolai (Gliwice)
Koniec Świata, A-FRONT! (Chorzów)
Buldog (Tychy)
Tides From Nebula, Licorea, Maqama (Bielsko-Biała)
Coma (Rybnik)
Farben Lehre (Kołobrzeg)
Papa Roach (Warszawa)

25 listopada (nd)
Insekt, Okinekopeszte (Katowice)
Ira (Bielsko-Biała)
Nikolai, Hell Rider (Tychy)
URP: Rethorn (Tychy)
Farben Lehre (Słupsk)

27 listopada (wt)
Anti Tank Nun (Katowice)

28 listopada (śr)
Bojków na rockowo II (Insekt, Buster Bidon, Miazmat) (Gliwice)

29 listopada (czw)
Bracia Figo Fagot (Katowice)
Dirty Brick, Debris Of Blues, Absynth (Gliwice)
Dżem, Gang Olsena, Piff Parre (Ruda Śląska)
Jazz Jam (Gliwice)
One Way (Bielsko-Biała)
Kreator, Morbid Angel, Nile (Kraków)

30 listopada (pt)
Acid Drinkers (Zabrze)
Beltaine (Katowice)
Hey (Katowice)
Jumanji (Bytom)
Maleo Reggae Rockers (Gliwice)
Luxtorpeda (Opole)

1 grudnia (sb)
Acid Drinkers (Bielsko-Biała)
Alcoholica (Sosnowiec)
Hell Rider (Mikołów)
Komercha Punk Show (Tychy)
Trzeci Wymiar (Tychy)
Zacier, Czarny Ziutek Z Killerami (Katowice)
Brown (Kraków)
Konfrontacje Rockowe (Jelonek, Luxtorpeda, Ira, Kim Nowak, Hey, Czesław Śpiewa) (Wrocław)
Żywiołak (Zabrze)

2 grudnia (nd)
Armia (Wodzisław Śląski)
Ira (Zabrze)
Negatyw (Bielsko-Biała)

4 grudnia (wt)
Blood Runs Deep (Bielsko-Biała)

6 grudnia (czw)
Abstraction Middle Point, Paper Machine Gun, Tunnel Jammers (Zabrze)
Breaking The Godspell (Bielsko-Biała)
Piotr Schmidt Electric Group (Gliwice)
Szanty z zespołem Sąsiedzi (Gliwice)

7 grudnia (pt)
Christ Agony (Tychy)
Coma (Katowice)
Tribute To John Lennon (Zabrze)
Vader (Gliwice)
Zabili Mi Żółwia (Bielsko-Biała)
Dirty Brick (Kraków)
Farben Lehre (Zgierz)

8 grudnia (sb)
Dirty Brick, Sprengstoff (Gliwice)
Hell Rider (Łaziska Średnie)
Ocean (Katowice)
The Analogs, The kosHells (Tychy)
Vader (Bielsko-Biała)
Farben Lehre (Wieluń)
Percival Schuttenbach, North (Toruń)

9 grudnia (nd)
Akurat, Dirty Brick (Mikołów)
Lecter (Bielsko-Biała)
Farben Lehre (Poznań)

10 grudnia (pn)
Those Furious Flames, Reverse Grip (Bielsko-Biała)

12 grudnia (śr)
As Night Falls, Corral, Syberian (Katowice)
Bojków na rockowo III (Ducky Tie, Abstynenci, Dżentelmenels) (Gliwice)

13 grudnia (czw)
Cree (Mikołów)
Drive-By, Pro-Creation (Gliwice)
Florence Jenkins Project (Bielsko-Biała)
MaBaSo Trio (Gliwice)

14 grudnia (pt)
Koncert Charytatywny (badRequest, Mesquiet, Starvin’ Marvin, Cropla, Krzikopa) (Gliwice)
Koncert Charytatywny (m. in. badRequest, Onyks) (Knurów)
Czesław Śpiewa (Tarnowskie Góry)
Farben Lehre (Szprotawa)
Jump Around (Krucafux) (Tychy)
Lipali (Gliwice)
Myslovitz (Katowice)
Oberschlesien (Zabrze)
Farben Lehre (Szprotawa)

14-17 grudnia (pt-pn)
Food Not Bombs Fest (m. in. Opcji Jest Wiele) (Kraków)

15 grudnia (sb)
Dirty Brick, Tunnel Jammers (Bytom)
Jelonek (Zabrze)
The Analogs, The Flies, Linkage, Rezerwa (Bielsko-Biała)
Thy Disease, Saratan, supporty (Tychy)
Farben Lehre (Słubice)
Nonamen, Arthemore, Mr. Creosote (Kraków)

16 grudnia (nd)
Hipgnosis, Retrospective, Inside Again (Bielsko-Biała)
Lee Monday, Tranquilize (Gliwice)
Łąki Łan (Katowice)
Myslovitz (Kraków)

17 grudnia (pn)
Eliminacje WOŚP (m. in. Opcji Jest Wiele, Nonamen) (Kraków)

18 grudnia (wt)
Blues Jam (Gliwice)

20 grudnia (czw)
Luxtorpeda (Tychy)
Proletaryat akustycznie, Stefan Machel (TSA), As Night Falls (Sosnowiec)

21 grudnia (pt)
Finał przeglądu zespołów na WOŚP (Insekt, Hexengrund, Dżentelmenels) (Gliwice)
Lee Monday, Terapia, All Alone (Bielsko-Biała)
Winter Reggae Party (m. in. Mesajah) (Tychy)

22 grudnia (sb)
Anomy, Ansa (Bielsko-Biała)
Furia, Hell United, Thaw (Katowice)
Percival Schuttenbach, Sekator (Opole)

27 grudnia (czw)
Jazz Jam (Gliwice)

28 grudnia (pt)
Złe Psy + Stirwater (Bielsko-Biała)

About Oddział Koncertowy

http://www.facebook.com/OddzialKoncertowy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s