Przeszłe wydarzenia – 2013/2014/2015

Lista wszystkich przeszłych wydarzeń, które znalazły się na stronie w 2013:

3 stycznia (czw)
Reway (Bielsko-Biała)
Human Bazooka, Eye Of The Void (Kraków)

4 stycznia (pt)
Eliminacje do Finału WOŚP (m. in. Insekt) (Katowice)
Alcoholica (Częstochowa)
Percival Schuttenbach, Perunwit (Wrocław)

5 stycznia (sb)
Złe Psy (Katowice)
Percival Schuttenbach, Perunwit (Kraków)

5-6 stycznia (sb-nd)
First To Fight: Talvisota (m. in. Solera Reserva, Human Bazooka) (Jordanów)

11 stycznia (pt)
Lecter (Bielsko-Biała)
Lunapaleta (m. in. Random) (Zabrze)
Tunnel Jammers, Sprengstoff (Zabrze)
Absynth, Hodhill (Łódź)
Pipes And Pints (Wrocław)
Przegląd Kapel Studenckich (m. in. Nonamen) (Kraków)

12 stycznia (sb)
Kryzys Wyobraźni (Bytom)
Testosteron – Męski Maraton (m. in. Absynth, Insekt) (Katowice)
21. Finał WOŚP (m. in. Alcoholica, Rethorn, Tora Tora Tora) (Świętochłowice)
21. Finał WOŚP (Zabrze)
Pipes And Pints (Kraków)
Solera Reserva (Kraków)

13 stycznia (nd)
21. Finał WOŚP (Bielsko-Biała)
21. Finał WOŚP (m. in. Silver Samurai, plagiat199) (Bieruń)
21. Finał WOŚP (m. in. Absynth) (Bytom)
21. Finał WOŚP (m. in. Electric Retards) (Chorzów)
21. Finał WOŚP (m. in. Acid Drinkers) (Gliwice)
21. Finał WOŚP (m. in. Insekt, Meet Jimmy, Koniec Świata, Beltaine) (Katowice)
21. Finał WOŚP (m. in. badRequest) (Knurów)
21. Finał WOŚP (m. in. Axe Crazy) (Lędziny)
21. Finał WOŚP (m. in. Hell Rider) (Łaziska Górne)
21. Finał WOŚP (m. in. Nikolai) (Mikołów)
21. Finał WOŚP (m. in. Myslovitz) (Rybnik)
21. Finał WOŚP (m. in. badRequest) (Sośnicowice)
21. Finał WOŚP (m. in. Jumanji) (Świętochłowice)
21. Finał WOŚP (m. in. Plagiat199, A-FRONT!, Kontrkultura) (Tychy)
21. Finał WOŚP (m. in. Opcji Jest Wiele, Łąki Łan) (Kraków)
21. Finał WOŚP (m. in. Orchidea) (Nowy Sącz)
Anomy (Żywiec)

17 stycznia (czw)
Alcoholica (Mikołów)
Nikolai (Bielsko-Biała)

18 stycznia (pt)
Akurat (Katowice)
Anomy akustycznie (Pszczyna)
Another World (Tarnowskie Góry)
Gooral (Zabrze)
Slums Attack – CNO2 (Gliwice)
Rap Festiwal (Tychy)
Manslaughter, Medebor, Evilence (Grudziądz)
Metal Crusade III (m. in. Solera Reserva) (Kraków)

19 stycznia (sb)
Bracia Figo Fagot (Katowice)
Junior Stress (Bielsko-Biała)
Koncert Charytatywny (m. in. As Night Falls) (Knurów)
Vena Valley, Chilitoy, Coldlight Project (Tychy)
Pipes And Pints (Ostrava – CZ)
Manslaughter, Medebor, Evilence (Toruń)

20 stycznia (nd)
Kazik Na Żywo, Buldog (Katowice)
Silver Samurai, Steel Velvet, Scream Maker (Tychy)

23 stycznia (śr)
Anielskie Granie (m. in. A.M.P., Tunnel Jammers) (Zabrze)
Bitwa Kapel Batorego (Chorzów)

24 stycznia (czw)
Odnowa (Bielsko-Biała)

25 stycznia (pt)
KAT & Roman Kostrzewski (Katowice)
Sztywny Pal Azji (Bielsko-Biała)
We Will Fucking Rock You (Deadline, Formis, Inset) (Tychy)
Zabili Mi Żółwia, Holden Avenue (Zabrze)

26 stycznia (sb)
Bednarek (Zabrze)
Buster Bidon, Chilli Chopsticks (Gliwice)
Pezet (Katowice)
Sztywny Pal Azji (Tychy)
Heavy Metal To Nie Rurki Z Kremem! (m. in. Acheront) (Kraków)

27 stycznia (nd)
Human Bazooka, Paradygmat, Hedonism (Kraków)

29 stycznia (wt)
Odnowa (Tychy)

31 stycznia (czw)
Syberian, Self, Electric Retards (Mikołów)

1 lutego (pt)
Alcoholica (Jastrzębie Zdrój)
Alternatywa III (Zabrze)
Apteka (Bielsko-Biała)
Kahon (Tarnowskie Góry)

2 lutego (sb)
Alcoholica (Wojkowice)
Collaboration With Evil (Electric Retards, I Own The World, Psychotic Violence) (Będzin)
Frozen Plague Tour (Bielsko-Biała)
Indios Bravos, Insekt (Zabrze)
Punk Not Zgred Fest (m. in. GA-GA Zielone Żabki, Moskwa, Deuter) (Katowice)
Percival Schuttenbach, Black Velvet Band (Chełm)

3 lutego (nd)
Emergenza Festival (m. in. Human Bazooka) (Kraków)

7 lutego (czw)
All My Life (Chorzów)
Hell Rider (Łaziska Górne)
Tune (Gliwice)

8 lutego (pt)
Another World (Bytom)
Bracia Figo Fagot (Zabrze)
Cree (Tychy)
Der Bunker VI (Gliwice)
Frozen Plague Tour (Chorzów)
Insekt, Alyson Vayne (Racibórz)
Winter Storm Festival (Decapitated, Hate, Frontside, Totem) (Katowice)

9 lutego (sb)
Baku Baku Skład (Katowice)
Bethel (Bielsko-Biała)
Frozen Plague Tour (Racibórz)
Hey (Zabrze)
Insekt, Arrm, Keira Is You (Chorzów)
Koncert charytatywny (rap/hip-hop) (Tychy)
Positiv Vibez 2 (Bytom)
Random (Wojkowice)
Refreshment, Nawia, Radio Video (Bielsko-Biała)
Tune (Katowice)
Vena Valley, Chilitoy (Chorzów)

10 lutego (nd)
Eliminacje do Festiwalu „Rock Nocą” (m. in. Kalokagathia) (Chorzów)

13 lutego (śr)
Slash, Myles Kennedy, The Conspirators (Katowice)
Anomy (Kraków)

14 lutego (czw)
Lao Che (Zabrze)
Luxtorpeda (Gliwice)
Percival Schuttenbach, The Pozyt (Lubin)

15 lutego (pt)
Panzerdivision, Blank, Mantra (Tychy)
Sucker Train Blues + WyRock Thin Lizzy Tribute Band (Chorzów)
Skate/punk Walentynki (m. in. Opcji Jest Wiele) (Kraków)

16 lutego (sb)
Core And More (Devon, Psychotic Violence, Hours Incite Me (Sosnowiec)
GrubSon, BRK (Tychy)
Kim Nowak (Bielsko-Biała)
Omerta II urodziny (Zabrze)

17 lutego (nd)
Eliminacje do Festiwalu „Rock Nocą” (m. in. Nikolai) (Chorzów)

18 lutego (pn)
Artur Andrus (Siemianowice Śląskie)

19 lutego (wt)
Kumka Olik, Neony (Chorzów)

20 lutego (śr)
Artur Andrus (Gliwice)
KSU, Psy Wojny (Katowice)

21 lutego (czw)
Another World, Eskalacja (Chorzów)
Gooral (Kraków)

22 lutego (pt)

Oddział Koncertowy Fest (Jumanji, Axe Crazy, badRequest) (Gliwice)

Bakshish (Tychy)
plagiat199 (Bielsko-Biała)
The Cumpels (Chorzów)
Tunnel Jammers, Dirty Brick (Zabrze)
Alcoholica (Skarżysko Kamienna)
Bracia Figo Fagot, Opcji Jest Wiele (Kraków)
Dominus Svantevitus Tour (Quo Vadis, Percival Schuttenbach, support) (Wrocław)
Frozen Plague Tour (Częstochowa)

23 lutego (sb)
Bakshish (Bielsko-Biała)
Cortege, Symbol, Mayzel (Bytom)
Enej (Zabrze)
Kult Unplugged (Zabrze)
Mech, ShaleyesH, All Alone (Tychy)
Meet Jimmy, Insekt (Katowice)
Punky Reggae Live (Pszów)
Substytut, London Type Smog, The October Leaves (Chorzów)
Alcoholica (Warszawa)
Dominus Svantevitus Tour (Quo Vadis, Percival Schuttenbach, support) (Żagań)
KSU, Psy Wojny (Kraków)
Püdelsi grają Düpą (Kraków)

24 lutego (nd)
Eliminacje do Festiwalu „Rock Nocą” (Chorzów)
Eye For An Eye, Whitman, Na Celowniku, Sickfellas (Mikołów)
J. D. Overdrive, Black From The Pit, The Symbol (Gliwice)
Dominus Svantevitus Tour (Quo Vadis, Percival Schuttenbach, support) (Zielona Góra)
Dżem akustycznie (Opole)

27 lutego (śr)
Maleo Reggae Rockers, Raggafaya (Kraków)

28 lutego (czw)
Koniec Świata (Mikołów)
Kryzys Wyobraźni (Chorzów)
Dominus Svantevitus Tour (Quo Vadis, Percival Schuttenbach, support) (Kraków)

1 marca (pt)
Anvision, Blank Space (Chorzów)
Bunkier, De Łindows (Tychy)
Dominus Svantevitus Tour (Quo Vadis, Percival Schuttenbach, Radogost) (Bielsko-Biała)
Enegria Rocka (Self i Ludwik) (Bytom)
GrubSon, BRK (Zabrze)
Hunter (Bielsko-Biała)
Sweet (Katowice)
Sztywny Pal Azji (Gliwice)
Hoodoo Band i Alicja Janosz (Łódź)
Kabanos akustycznie (Piaseczno)
Sabaton, Eluveitie, Wisdom (Wrocław)

2 marca (sb)
Dominus Svantevitus Tour (Quo Vadis, Percival Schuttenbach, Hammer) (Zabrze)
Emergenza (m. in. Anomy, Hajva) (Katowice)
Enegria Rocka (Porno Zombi i Peter File) (Bytom)
happysad (Tychy)
Klogr (Bielsko-Biała)
Nikolai (Tychy)
TSA (Katowice)
Hunter (Kraków)
Sabaton, Eluveitie, Wisdom (Warszawa)

3 marca (nd)
Dominus Svantevitus Tour (Quo Vadis, Percival Schuttenbach, Corpus) (Racibórz)
Eliminacje do Festiwalu „Rock Nocą” (m. in. Jumanji) (Chorzów)
Diabolical, Souldrainer, Warheim (Zielona Góra)
Sabaton, Eluveitie, Wisdom (Kraków)

5 marca (wt)
Deicide (Zabrze)

6 marca (śr)
Kuba Badach (Chorzów)

7 marca (czw)
Kim Nowak (Katowice)
Koniec Świata (Tychy)
Neogenesis Tour (Sosnowiec)
RozSkład Jazdy (Chorzów)
Dominus Svantevitus Tour (Quo Vadis, Percival Schuttenbach, support) (Bydgoszcz)
Kabanos akustycznie (Bydgoszcz)

8 marca (pt)
Bracia Figo Fagot (Tychy)
Enegria Rocka (SiegFried) (Bytom)
Jumanji (Tarnowskie Góry)
Piotr Bakal (Chorzów)
Sherif’s Path & Hell Rider (Katowice)
Strachy Na Lachy, Hurt (Zabrze)
The Analogs + Radioaktywny Świat (Piotrków Trybunalski)
Dominus Svantevitus Tour (Quo Vadis, Percival Schuttenbach, support) (Toruń)
Kabanos akustycznie (Gdynia)

9 marca (sb)
Alcoholica (Zabrze)
Enegria Rocka (De Łindows) (Bytom)
Farben Lehre (Sosnowiec)
Odjazdy (Katowice)
Vintage (Chorzów)
Zabili mi Żółwia, Inekafe, CF98 (Tychy)
Covenant XXIII (m. in. Made of Hate, Deadline) (Kraków)
Dominus Svantevitus Tour (Quo Vadis, Percival Schuttenbach, support) (Piła)
Kabanos akustycznie (Szczecin)
Odnowa (Kraków)

10 marca (nd)
Agnes Milewski (Chorzów)
Made of Hate, Lostbone, supporty (Tychy)
Kabanos akustycznie (Poznań)
Kolaboranci, The Bauagans (Zielona Góra)
Radogost (Szczecin)

11 marca (pn)
Eliminacje do Festiwalu „Rock Nocą” – 69 (Chorzów)

12 marca (wt)
„Lej na książki” – Podejście pierwsze: The Bisquits, Reway, Glass Ballerina, Meet Jimmy (Gliwice)

14 marca (czw)
Beltaine (Katowice)
Christ Agony (Sosnowiec)
Eliminacje do Festiwalu „Rock Nocą” – Mom Bassa, Flies, Beerhead (Chorzów)
Kabanos akustycznie (Łódź)

15 marca (pt)
Analogs, ADHD Syndrom, KZP (Chorzów)
Nikolai (Tarnowskie Góry)
Otheroad, badRequest, Ball’s Pyramid (Katowice)
Kryzys Wyobraźni, Buster Bidon, Chili Chopsticks (Gliwice)
Vixen (Tychy))
Blade Loki (Siedlce)
Donegal (Zielona Góra)
Kabanos akustycznie (Wrocław)

16 marca (sb)
0 X í S T, Gallileous (Tychy)
Anomy (Wojkowice)
Closterkeller (Chorzów)
Czesław Śpiewa (Zabrze)
Deadline, Heretique (Żory)
Enegria Rocka (Kombajn Do Zbierania Kur Po Wioskach) (Bytom)
Indios Bravos (Bielsko-Biała)
Winter Reggae (Gliwice)
Kabanos akustycznie (Częstochowa)

17 marca (nd)
Archetype, Momma Knows Best, Devon, Electric Retards (Katowice)
Power of Trinity (Bielsko-Biała)

19 marca (wt)
Bracia Figo Fagot (Gliwice)

20 marca (śr)
Ducky Tie (Gliwice)
Eliminacje do Festiwalu „Rock Nocą” – Reway, Odnowa, Mordor (Chorzów)

21 marca (czw)
Kabanos akustycznie (Rzeszów)

22 marca (pt)
Asymetria, Mom Bassa, badRequest (Gliwice)
Breakout (Chorzów)
Farben Lehre, Akurat (Bielsko-Biała)
Hunter (Zabrze)
Normalsi (Sosnowiec)
Proletaryat (Tychy)
Kabanos akustycznie (Stalowa Wola)

23 marca (sb)
Bas Tajpan (Sosnowiec)
Cover Festiwal 2013 – Ikony Rocka (Chorzów)
Enegria Rocka (Mirash) (Bytom)
Koncert charytatywny (Anomy, Nawia, Czerwona Pomarańcza (Bielsko-Biała)
Kuba Sojka, Negaton (Tychy)
Dominus Svantevitus Tour (Quo Vadis, Percival Schuttenbach, support) (Szczecin)
Kabanos akustycznie (Lublin)

24 marca (nd)
Animators (Chorzów)
Hell Rider, Sherif’s Path (Katowice)
As Night Falls + Nonamen + Coffinfish (Kraków)
Kombajn Do Zbierania Kur Po Wioskach (Zielona Góra)

25 marca (pn)
Eliminacje do Festiwalu „Rock Nocą” – As Night Falls, Noise Dicks (Chorzów)

26 marca (wt)
Peter Hook (Joy Division) And The Light (Kraków)

28 marca (czw)
Eliminacje do Festiwalu „Rock Nocą” – X-Ray, Anomy, Victim of Liberty (Chorzów)
HorrorShow (Sosnowiec)

29 marca (pt)
Forma, 3 Kluski Śląskie (Tychy)
Worms Of Senses (Sosnowiec)
Urodziny KotKarola (m. in. Opcji Jest Wiele) (Kraków)

30 marca (sb)
Horrorscope (Chorzów)
Blaze Bayley (ex-Iron Maiden), Thomas Zwijsen, Nonamen (Wrocław)

31 marca (nd)
Truskul (Tychy)

5 kwietnia (pt)
Maria Peszek (Gliwice)
Tunnel Of Electronica,Handra (Tychy)
Kabanos akustycznie (Olsztyn)

6 kwietnia (sb)
As Night Falls, Deadlines, Inborn Faith (Ruda Śląska)
Jumanji, Kacescape (Katowice)
Neogenesis Tour (Sosnowiec)
Kabanos akustycznie (Białystok)

7 kwietnia (nd)
Insekt, In A House Of Brick, Jinx (Rybnik)
Armia (Zielona Góra)
Kabanos akustycznie (Biała Podlaska)

10 kwietnia (śr)
Korpiklaani (Gdańsk)

11 kwietnia (czw)
Kabanos akustycznie (Bielsko-Biała)
Riverside (Katowice)
Dominus Svantevitus Tour (Quo Vadis, Percival Schuttenbach, support) (Kwidzyn)
Korpiklaani (Wrocław)

12 kwietnia (pt)
Alastor (Sosnowiec)
Bednarek, Pajujo (Tychy)
Marika (Gliwice)
Dominus Svantevitus Tour (Quo Vadis, Percival Schuttenbach, support) (Kętrzyn)
Kabanos akustycznie (Opole)
Korpiklaani (Kraków)

13 kwietnia (sb)
Absolva, Silver Samurai, Harpago (Tychy)
Dr. Hackenbush (Bielsko-Biała)
Hałas Miasta (m. in. Hajva, A-FRONT!) (Gliwice)
Jumanji, Thrudy (Bełchatów)
Kabanos akustycznie (Chorzów)
Tik Tak Punk Rock Memoriał vol. 6 (Czerwionka Leszczyny)
Dominus Svantevitus Tour (Quo Vadis, Percival Schuttenbach, support) (Białystok)
Korpiklaani (Warszawa)

14 kwietnia (nd)
Kabanos akustycznie (Kraków)

18 kwietnia (czw)
Dominus Svantevitus Tour (Quo Vadis, Percival Schuttenbach, Radogost) (Stalowa Wola)

19 kwietnia (pt)
Perhonen (Tarnowskie Góry)
Dominus Svantevitus Tour (Quo Vadis, Percival Schuttenbach, Radogost) (Przemyśl)

20 kwietnia (sb)
NuclearVomit, Banisher, Minority Sound (Bielsko-Biała)
Odnowa (Pszczyna)
Tape Reels, Mantra (Bytom)
Dominus Svantevitus Tour (Quo Vadis, Percival Schuttenbach, Radogost) (Rzeszów)

21 kwietnia (nd)
Bon Jovi Cover Band (Gliwice)

23 kwietnia (wt)
Kabanos akustycznie (Warszawa)

25 kwietnia (czw)
4 Szmery (Sosnowiec)
Votum & Dianoya (Chorzów)

26 kwietnia (pt)
4 Szmery (Sosnowiec)
Crack-off Assault 2013 (Tychy)
Jenna Eight, Mouga, Psychotic Violence (Gliwice)
Tribute to Iron Maiden (Zielona Góra)
Votum, Dianoya (Kraków)

27 kwietnia (sb)
Alcoholica (Tychy)
Cover Festiwal 2013 – Fundamenty Rocka (Chorzów)
Mech, T-Rust (Chorzów)
Negation, Deadline, Death Eve (Cieszyn)

30 kwietnia (wt)
II Fest Pless (Pszczyna)
Noc Walpurgii i Sabat Czarownic (m. in. Nikolai) (Czeladź)

1 maja (śr)
Vader (Tychy)

4 maja (sb)
Terrordome, Armageddonizer, Manroy (Tarnowskie Góry)

8 maja (śr)
Belphegor, Luna Ad Noctum, Christ Agony, Mortis Dei (Zabrze)

9 maja (czw)
Dominus Svantevitus Tour (Quo Vadis, Percival Schuttenbach, support) (Łódź)

10 maja (pt)
Dominus Svantevitus Tour (Quo Vadis, Percival Schuttenbach, support) (Lublin)

11 maja (sb)
Katowice Rock Fest (Bogucice – Katowice)
Dominus Svantevitus Tour (Quo Vadis, Percival Schuttenbach, support) (Warszawa)

13 maja (pn)
Nu-Nation, Genocyde (Poznań)

13-15 maja (pn-śr)
Cieszynalia (m. in. KAT & Roman Kostrzewski, Another World, Dzioło) (Cieszyn)

12-17 maja (nd-pt)
Igry 2013 (m. in. Luxtorpeda, Elektryczne Gitary, Absynth, Hajva, My Riot, Carrantuohill) (Gliwice)

17 maja (pt)
Decline, Dysphoria, Aragon, Aeon Winds (Bielsko-Biała)

Jumanji (Bytom)
Punk koncert (Będzin)
HellHaven, Nonamen (Tarnów)

17-18 maja (pt-sb)
Czyżynalia 2013 (m. in. Within Temptation, Guano Apes, Ira, Jelonek) (Kraków)

18 maja (sb)
Jumanji, Bunkier, Trans Sfer, Roots Soldiers (Rybnik)
Self, Elemental Device, Mess (Katowice)

19 maja (nd)
Hajva (Gdańsk)

21-25 maja (wt-sb)
Juwenalia Śląskie (m. in. Meet Jimmy, Coma, Enej) (Katowice)

22 maja (śr)
Nonamen, As Night Falls (Kraków)

25 maja (sb)
Cover Festiwal 2013 – Legendy Rocka (Chorzów)
Metal Crusade IV (Kraków)

31 maja (pt)
Rock Route (Będzin)

31 maja – 2 czerwca (pt-nd)
Massemord (Kraków)
Ursynalia 2013 (m. in. Bullet For My Valentine, HIM, Five Finger Death Punch, Soilwork, Dead by April, Jelonek, Luxtorpeda) (Warszawa)

1 czerwca (sb)
III Muszlownik Murcki Festiwal (m. in. As Night Falls. The Bill, Dzioło) (Katowice)
Hell Rider (Orzesze)

2 czerwca (nd)
Kult (Żory)

8 czerwca (sb)
Hell Rider (Wyry)

9 czerwca (nd)
Maleo Reggae Rockers (Katowice)

14 czerwca (pt)
Alcoholica (Tarnowskie Góry)
Elephants Attack (Gliwice)
Lao Che (Sosnowiec)
Snaft (Chorzów)
Chupacabras, Moskwa (Kraków)
Cree (Trzebinia)

14-15 czerwca (pt-sb)
Maturalia (m. in. Fringe Cafe, Tunnel Jammers) (Bytom)

14-16 czerwca (pt-nd)
Dni Rudy Śląskiej (m. in. Oberschlesien, Golden Life, Ira, Ray Wilson) (Ruda Śląska)

15 czerwca (sb)
Around The Rock – XI Festiwal muzyki niemechanicznej (m. in. Lao Che, happysad, Pustki) (Czerwionka-Leszczyny)
Cover Festiwal 2013 – Giganci Metalu (Chorzów)
Czesław Śpiewa (Mikołów)
Dni Radzionkowa – Perhonen, Good Girl Maggie, Oberschlesien, Lombard (Radzionków)
Elephants Attack (Gliwice)
Alcoholica (Łódź)

15-16 czerwca (sb-nd)
Dni Brzeska (m. in. Acid Drinkers) (Brzesko)
Dni Jastrzębia (m. in. Alphaville, Strachy Na Lachy, Perfect) (Jastrzębie Zdrój)

16 czerwca (nd)
Finał Eliminacji do przystanku Woodstock (Katowice)
Hell Rider (Łaziska Średnie)
Koncert charytatywny „Podaruj Życie Elizie” (m. in. Another World) (Kalety)
Łąki Łan (Częstochowa)
Marsz dla Życia i Rodziny (Luxtorpeda, Arka Noego) (Oswięcim)

19 czerwca (śr)
Bon Jovi (Gdańsk)

20 czerwca (czw)
Imaginarium (Chorzów)

20-22 czerwca (czw-sb)
Metalfest Open Air Poland 2013 (m. in. Hatebreed, Accept, Arkona, Volbeat, Finntroll, Unearth, Satyricon, Napalm Death, Down) (Jaworzno)

21 czerwca (pt)
Bracia Figo Fagot (Zabrze)
Dr Misio (Gliwice)
Emergenza Festival – finał regionalny (m. in. Hajva) (Katowice)
• Mo’ Better Rap (Katowice)
The Analogs (Sosnowiec)
Tune (Chorzów)

Urodziny Parku Śląskiego- Edyta Bartosiewicz, Archeo Sisters, Kuba Badach (Chorzów)
Alcoholica (Stalowa Wola)

22 czerwca (sb)
Obstawa Prezydenta (Chorzów)

22-23 czerwca (sb-nd)
Dni Knurowa (m. in. BadRequest, Czerwone Gitary, Gooral, Brodka) (Knurów)

23 czerwca (nd)
Dni Ziemi Suskiej (m. in. Lady Pank) (Sucha Beskidzka)

25 czerwca (wt)
Coal Chamber, Kabanos (Katowice)

26 czerwca (śr)
• Asia Pilarskia i Jan Galach (Chorzów)
Rock In Mińsk Fest (m. in. Nikolai) (Mińsk Mazowiecki)
Life Festival 2013 (m. in. Sting, Ray Wilson, Perfect, Red Hot Chili Pipers) (Oświęcim)

28 czerwca (pt)
Clinica Muerte, Anofug, Sarang (Chorzów)
Piecowisko (m. in. Jelonek, Hajva) (Piece)

29 czerwca (sb)
II Zagłębie Rocka (m. in. BadRequest, OtheRoad) (Sosnowiec)
Hours Incite Me, Hard Case, Genetic Disorder (Katowice)
Koncert charytatywny dla Natalii – Qklok (Chorzów)

29-30 czerwca (sb-nd)
Dni Tyskie (m. in. Myslovitz, Róże Europy, Zgreddybillies) (Tychy)

3 lipca (śr)
Iron Maiden (Łódź)
Human Bazooka, Solera Reserva, Naqurve (Kraków)

5 lipca (pt)
Gramy dla Anitki (Charlie D) (Mikołów)
Muzyczne Lato – Bracia (Zabrze)

5-7 lipca (pt-nd)
HCP Festiwal (m. in. Farben Lehre, Decapitated, KSU, The Sixpounder, My Riot, Jesus Chrysler Suicide) (Rzeszów)
Lato Kwiatów (m. in. Big Cyc, Mesajah, Formacja Nieżywych Schabuff) (Otmuchów)

7 lipca (nd)
Gramy dla Anitki (Kajetan Drozd, Around the Blues, Ryczące Dwudziestki) (Mikołów)

8 lipca (pn)
Gramy dla Anitki (Defekt Muzgó, De Łindows, Lej Mi Pół, KZP) (Mikołów)

9 lipca (wt)
Gramy dla Anitki (Okoliczny Element, Buu, Kid i Rajder, Dwie Twarze, Pablo) (Mikołów)

10 lipca (śr)
Gramy dla Anitki (Peter File, Grind, Prokuratura) (Mikołów)
Gramy dla Anitki (The No-Mads, Snake Eyes) (Tychy)

11 lipca (czw)
Niszowe Targi Wydawnicze (m. in. Jumanji, Another World) (Chorzów)
Uburen, Nonamen, Netherfell (Kraków)

12 lipca (pt)
Gramy dla Anitki (Positive Sound) (Tychy)
Muzyczne Lato – Tabu (Zabrze)
Uburen, Nonamen, Netherfell (Katowice)

13 lipca (sb)
Lipcowe granie (m. in. Axe Crazy) (Mysłowice)
SickNest (Katowice)
Uburen + Lacrima + Nonamen + Netherfell (Bielsko-Biała)

14 lipca (nd)
Gramy dla Anitki (4 Szmery, Gang Olsena, Skangur, Marek Makaron, Blue Band Blues) (Łaziska Średnie)
Uburen,  Nymphill (Wrocław)

17-19 lipca (śr-pt)
Rock’n’Roll Guga Music Parade (m. in. Myslovitz, Hexengrund, Hasiok) (Katowice)

18 lipca (czw)
Uburen, support (Łódź)

19 lipca (pt)
Blank, Insomnia, Snake’s Head (Tychy)
Leonard Cohen (Łódź)
Dni Dobrodzienia (m. in. Orchidea) (Dobrodzień)
Uburen, support (Poznań)

19-21 lipca (pt-nd)
Jarocin Festiwal 2013 (Jarocin)

20 lipca (sb)
SickNest (Sosnowiec)
II Memoriał Jona Lorda (Warszawa)
Dni Wędzonej Sielawy (m. in. Orchidea) (Chrzypsko Wielkie)
Uburen, Leśne Licho, Nymphill (Warszawa)

20-21 lipca (sb-nd)
Cropp Tattoo Convent (m. in. Pipes And Pints, The Analogs) (Gdańsk)

21 lipca (nd)
Święto Czekolady (Baobab, Andy MC, Giflof, Terry Man, Brodka) (Tychy)

19-21 lipca (pt-nd)
Festiwal Energii 2013 (m. in. Kult, KSU, Lady Pank, Zabili Mi Żółwia, Farben Lehre, Enej, Kukiz, Raggafaya) (Jaworzno)

24 lipca (śr)
Muzyczny Eksperyment – Pears In The Sky (Gliwice)

26 lipca (pt)
Alcoholica (Tychy)
Muzyczne Lato – NPWM (Zabrze)
Thrash Night (Snake’s Head, Blank, Insomnia) (Mysłowice)
Krakon 2013 (NoNamen) (Kraków)
Woorstock (m. in. Human Bazooka) (Kielce)

27 lipca (sb)
Open Ska Festival (Big Mandrake, Ziggie Piggie, Jumanji) (Sosnowiec)
Zlot Motocykli (m. in. Orchidea) (Prudnik)

27-28 lipca (sb-nd)
• XV Festiwal im. Ryśka Riedla „Ku Przestrodze” (m. in. Perfect, Dżem, Cree, TSA) (Chorzów)

30 lipca (nd)
Green Express, Double Blind, Srogo (Tychy)

2 sierpnia (pt)
Muzyczne Lato – 4 Szmery (Zabrze)

1-3 sierpnia (czw-sb)
Woodstock Festival Poland 2013 (Przystanek Woodstock 2013) (m. in. Anthrax, Ugly Kid Joe, Hunter) (Kostrzyn nad Odrą)

1-4 sierpnia (czw-nd)
OFF Festival 2013 (m. in. The Smashing Pumpkins, My Bloody Valentine, The Walkmen, Patrick Wolf, Deerhunter, Godspeed You! Black Emperor, Jens Lekman, Solange) (Katowice)

6 sierpnia (wt)
Gojira (Kraków)

7 sierpnia (śr)
Srogo (Tychy)

9 sierpnia (pt)
Another World (Tarnowskie Góry)
Muzyczne Lato – Manchester (Zabrze)

10-11 sierpnia (sb-nd)
VII Underground Festiwal (m. in. A-FRONT, Jumanji, Lej Mi Pół) (Ruda Śląska)
• Słowiańska Noc Folkmetalowa – SamhainFest (Percival, Cruadalach, Percival Schuttenbach, Radogost, Litvintrol) (Brenna)

9-10 sierpnia (pt-sb)
Siekierzyn Fest (m. in. Jumanji) (Grabów nad Prosną)

12 sierpnia (pn)
Trivium (Kraków)

13 sierpnia (wt)
System Of A Down (Łódź)

14 sierpnia (śr)
Insekt (Tychy)

16 sierpnia (pt)
Muzyczne Lato – The Beatleman (Zabrze)

17 sierpnia (sb)
Andrzej Sikorowski, Maja Sikorowska, Grzegorz Turnau (Gliwice)

17-18 sierpnia (sb-nd)
XIV Jarmark Średniowieczny (zespół Tryzna) (Chudów)

20 sierpnia (wt)
Roger Waters (Warszawa)

22-25 sierpnia (czw-nd)
Cieszanów Rock Festiwal 2013 (Cieszanów)

23-24 sierpnia (pt-sb)
Finał „Rock Nocą” (m. in. KSU, Tsa, Hajva, Stonnard, Mordor, Shaleyesh, Livintroll, Sheep, Hairy Viper) (Zielona Góra)

23 sierpnia (pt)
Muzyczne Lato – Bajery (Zabrze)

24 sierpnia (sb)
Maja Sikorska (Gliwice)
Niech Cisza Milczy Vol.2 (m. in. Alcoholica, As Night Falls, Horrorscope) (Pyskowice)
Orkiestra Samanta (Gliwice)
Fortune Favors A Shotgun Tour (Redneck Rampage, J.D. Overdrive, Menthrass)
(Chorzów)

24-25 sierpnia (sb-nd)
Dni Pszczyny (m. in. Kult, Zakopower) (Pszczyna)

24 sierpnia (sb)
• Pure Demon in Dobre Miasto (Dobre Miasto)

25 sierpnia (nd)
Drake (Gliwice)

29 sierpnia (czw)
Metalowa Apokalipsa (Lost Soul, Embrional, Calladorn, Spirits Way) (Chorzów)
Truskul (Tychy)

29-31 sierpnia (czw-sb)
Freedom Cover Festiwal (Żukowo)

30 sierpnia (pt)
Kari Amirian (Tychy)
Magia Rocka (m. in. Hajva, Vader, Kontrust, Riverside, Budka Suflera) (Lyski)
Muchy (Gliwice)
Zakończenie Lata (Tabu, Underground, Janek Samołyk) (Czerwionka-Leszczyny)

30-31 sierpnia (pt-sb)
XV Weekend z Frankensteinem (m. in. TSA, Oberschlesien, Lady Pank) (Ząbkowice Śląskie)
Sickfest (Sosnowiec)

31 sierpnia (sb)
V Anty FFO (Studzienice)
Andy MC, Synestesia (Tychy)

31 sierpnia-1 września (sb-nd)
Beerfest (m. in. Cree, Sztywny Pal Azji, Oberschlesien) (Chorzów)

1 września (nd)
Nile, Vader (Katowice)

6 września (pt)
Closterkeller (Zabrze)
Alcoholica (Szczecin)

6-8 września (pt-nd)
Gwarki Tarnogórskie 2013 (m. in. Another World, Lady Pank, Ira, Gooral, Oberschlesien) (Tarnowskie Góry)

7 września (sb)
30-lecie Leśniczówki (m. in. Cree) (Chorzów)
Kult (Jastrzębie Zdrój)
Tester Gier, Snake’s Head, Blastoize (Katowice)
The Bill, Tora Tora Tora (Zabrze)
Pożegnanie Lata (m. in. De Łindows) (Dąbrowa Górnicza)
Punk Rakieta (Tychy)
Alcoholica (Poznań)

8-15 września (nd-nd)
Kocham Katowice (m. in. Coma, Myslovitz, Big Cyc)

12 września (czw)
Zerófka (Bytom)
Kobaru Vernissage, Octopussy (Gdańsk)

13 września (pt)
13-go w Piątek (Manroy, Mess, Hours Incite Me, Anofug) (Ruda Śląska)
• The Sickest Dreams, The Fraises, Paper Machine Gun, Variety (Katowice)
Tunnel Jammers, Dirty Brick (Zabrze)
Folk And Doom Metal Night (m. in. Nonamen) (Kraków)

14 września (sb)
Alcoholica (Zawiercie)
Anti Tank Nun (Tychy)
Rod Steward (Rybnik)
MM Festival (m. in. Hajva) (Kępno)

20 września (pt)
Albo I Nie (Chorzów)
Stare Dobre Małżeństwo (Pszczyna)
The Analogs (Wodzisław Śląski)
Truskul (Tychy)
Youth On Stage (m. in. Hajva) (Sosnowiec)

21 września (sb)
Andy MC (Tychy)
Digitus Medius, Godzina Policyjna (Katowice)
Flood The South (Chorzów)
Gotta Sugar? (Gliwice)
Katastrofa (Tychy)
Skaldowie (Gliwice)
TSA (Ruda Śląska)
Wake Me Up Tour (Awakening Sun, Locracy, Unanswered, Final Resistance, Satellite Beaver, Sawblade) (Warszawa)

22 września (nd)
Kazik Na Żywo (Tychy)
Myslovitz, Zakopower (Gliwice)
Silesia Cross Festival (m. in. Jumanji, Insekt) (Zabrze)

24 września (wt)
Wake Me Up Tour (Awakening Sun, Jenna Eight, Final Resistance, Hours Incite Me) (Kraków)

25 września (śr)
Wake Me Up Tour (Awakening Sun, Final Resistance, Hours Incite Me, Snaft) (Katowice)

26 września (czw)
Watt (Gliwice)

27 września (pt)
Lao Che (Tychy)
Alcoholica (Zielona Góra)

27-28 września (pt-sb)
II Śląski PaganFest (Katowice)

28 września (sb)
Alcoholica, Another World (Zabrze)
Cliff Burton Tribute Worldwide (Armageddonizer, Soul Collector, Tester Gier) (Sosnowiec)
Cree (Gliwice)
Decapitated, Materia
(Tychy)
Elephants Attack (Gliwice)
Koncert charytatywny (Krzyk, Hexengrund) (Dąbrowa Górnicza)
Watt (Gliwice)
White Dwarf (Chorzów)

29 września (nd)
KoncertoLanie (m. in. Axe Crazy) (Katowice)

3 października (czw)
Baptising Europe In Blood Tour (Zabrze)
Turbo, SickNest, Hurrockaine (Sosnowiec)

4 października (pt)
Reborn In The Abyss (Dysphoria, Deprived, Mayzel) (Tychy)
happysad, Neony (Zabrze)
Kabanos, Zacier (Chorzów)
Koncert (IdiotHead, Unipolar Manic-Depressive Psychosis) (Bielsko-Biała)
Mela Koteluk (Katowice)
Hunter (Rzeszów)

5 października (sb)
33. Rawa Blues Festiwal (Katowice)
Apteka (Tychy)
Długi Birthday (Bytom)
Koncert (IdiotHead, Unipolar Manic-Depressive Psychosis, support) (Chorzów)
Punk Rock Gig (Tychy)
Zlot fanów Depeche Mode (Zabrze)
Hunter (Chełm)
Jumanji (Bełchatów)
Kabanos, Zacier (Kraków)

6 października (nd)
Kabanos, Zacier (Bielsko-Biała)
Hunter (Lublin)

10 października (czw)
Bracia Figo Fagot (Katowice)
Gotta Sugar? (Gliwice)
Alestorm, Radogost, Grai (Kraków)
Koncert (R.E.T., Lacrima, Nonamen) (Rabka-Zdrój)

11 października (pt)
Dirty Brick, Tunnel Jammers (Katowice)
Folk Fest 2013 (Alestorm, Cruadalach, Grai, Percival Schuttenbach, Radogost, Dalriada) (Zabrze)
Natural Dread Killaz (Tychy)
Koncert urodzinowy Nikolai (Mikołów)
Powstanie Upadłych Żołędzi (Wiewiórka Na Drzewie, A-FRONT!) (Gliwice)
Watt (Gliwice)
Alcoholica (Lubin)
Hunter (Szczecin)
Kabanos, Zacier (Lublin)
Koncert (R.E.T., As Night Falls, Hedonism) (Kraków)

12 października (sb)
Piękne i Bestie (As Night Falls, Hegemony, Crimson Ice, Mementoria) (Wodzisław Śląski)
Sidney Polak, Dirty Brick (Tychy)
Strachy Na Lachy (Katowice)
Alcoholica (Wrocław)
Kabanos, Zacier (Kielce)

13 października (nd)
With (Gliwice)

15 października (wt)
Koncert (Void Of Sleep, Structure Of Reason, Nonamen) (Kraków)

16 października (śr)
Gotta Sugar? (Gliwice)
The Agonist (Katowice)

17 października (czw)
Ambient Night (Grzegorz Bojanek, Nmls Krzysztof Orluk) (Gliwice)

18 października (pt)
Bad Request, Ziyo (Tychy)
Female Front Fest (As Night Falls, Good Girl Maggie, Crimson Ice, Dealines) (Gliwice) – WYGRAJ DARMOWE WEJŚCIÓWKI!
Hunter, Lacrima, Eier (Zabrze)
Koniec Świata (Chorzów)
Alcoholica (Gdańsk)
Almost Jazz Group (Oświęcim)

19 października (sb)
X urodziny WM (Wiśnia Mocne, Nox, Napięcie) (Gliwice)
Kult (Katowice)
Koncert (SickNest, Iscariota, Komandos) (Będzin)
Koncert (Variety, Paper Machine Gun)
(Katowice)
Oberschlesien (Tychy)

20 października (nd)
Hunter (Białystok)

24 października (czw)
CeZik, KlejNuty (Gliwice)
The Ritual Tour (Christ Agony, The Light of Dark, Deprived, Feto In Fetus, Offence) (Gliwice)
Kabanos, Zacier (Bydgoszcz)
VoltFest (Kat & Roman Kostrzewski, 230Volt) (Kraków)

25 października (pt)
Koncert (GaGa Zielone Żabki, De Łindows, Prokuratura) (Katowice)
Maria Peszek (Katowice)
Mesajah (Zabrze)
plagiat199, Jumanji (Tychy)
Tides From Nebula (Sosnowiec)
Winter Reggae Exclusive Stage (Farben Lehre, Raggafaya, Iné Kafe) (Gliwice) – WYGRAJ DARMOWE WEJŚCIÓWKI!
Bad Request (Kraków)
Death Metal Nation Tour (Light Of Dark, Deprived, Faeces, Serpent Wings) (Kraków)
Domain Of Death Tour (Fleshgore, Zoofagus, Endocranial, Heretic) (Białystok)
Koncert Sexbomba, Moskwa, Pijacka Banda (Warszawa)
Metalizacja Live Ritual vol. II (Warfist, Taran, Ebola) (Zielona Góra)
Kabanos, Zacier (Gdynia)

26 października (sb)
As Night Falls, Drakon, Deadlines (Katowice)
Dirty Brick
(Sosnowiec)
Finał Festiwalu „RYTM” (Gliwice)
Oberschlesien (Zabrze)
Pod Kapeluszem (Acid Drinkers, Kruk, J.D. Overdrive, Saratan, Seven On Seven) (Katowice)WYGRAJ DARMOWE WEJŚCIÓWKI!
Ryczące Dwudziestki (Gliwice)
Alcoholica (Krosno)
Grind’em All Fest (Spasm, Parricide, Cicatrix, Anus Magulo, Unborn Suffer, Confusion) (Warszawa)
Hunter (Kraków)
Metal Oktoberfest (Zamordism, Loathing, Sun No More, Koios) (Warszawa)
Moonspell, Carnal, The Sixpounder (Kraków)
Kabanos, Zacier (Szczecin)

27 października (nd)
Death Metal Nation (Bielsko-Biała)
Alpha Beast Tour (Moonspell, Carnal, The Sixpounder) (Wrocław)
Bednarek, Adro (Oświęcim)
Kabanos, Zacier (Zielona Góra)
Ketzal w kraju orła (Tenebris, Cereus) (Warszawa)
Second Floor Of Hell (Fleshgore, Zoofagus, Endocranial) (Lublin)
Hunter (Łódź)

29 października (wt)
• VNV Nation (Warszawa)

31 października (czw)
Muzyczny Eksperyment – Furoar (Gliwice)
theCore, Michał Ząbkowski (Pszczyna)
Truskul (Tychy)
Hunter (Skarżysko Kamienna)
Psycho Terror Night vol. 2 (Infernal Death, Ethelyn, Morte Band, Heretique) (Piotrków Trybunalski)

1 listopada (pt)
4 Szmery, Absolva (Tychy)

2 listopada (sb)
As Night Falls (Zabrze)
Halloween w Tawernie (Isolated, Deadline, Snake’s Head, Evil Unleashed) (Tychy)
Hasiok (Tychy)
Hunter (Olsztyn)

3 listopada (nd)
Hunter (Gdynia)
Slaughterfest: Bringing Hell On Earth (Onslaught, Master, Tantara oraz M-Pire of Evil) (Kraków)

6 listopada (śr)
Koncert (DispersE, Sounds Like The End Of The World, State Urge) (Gdańsk)

7 listopada (czw)
CrackenFest Tour (Until The Uprising, Raining Bombs, The Unicorns, Iscariota) (Będzin)
Koncert (Skowyt, Lej Mi Pół, KZP, Centralne Ogrzewanie) (Mikołów)
Koniec Świata (Gliwice) – WYGRAJ DARMOWE WEJŚCIÓWKI!
Muzyczny Eksperyment – Leather Spine Dog (Gliwice)

7-10 listopada (czw-nd)
Eliminacje EMERGENZA Festival (Poznań) – WYGRAJ DARMOWE WEJŚCIÓWKI!

8 listopada (pt)
Dirty Brick, Tunnel Jammers (Zabrze)
Gooral (Zabrze)
Koncert Skowyt, KZP, Prokuratura (Tychy)
O.S.T.R. (Tychy)
With, Stay Heavy (Będzin)
Alcoholica (Gorzów Wielkopolski)
Kabanos, Zacier (Toruń)
Night of Death United (Pandemonium, Bloodwritten, Hateera, Thunderwar) (Warszawa)
Spiritus Fest vol. 4 (Helroth, Oblivion, Morte Band, Warzone, Rusted Machine, Wölfrider) (Wrocław)

9 listopada (sb)
Dirty Brick (Bytom)
Farben Lehre (Wodzisław Śląski)
Hate (Tychy)
KAT & Roman Kostrzewski (Zabrze)
Koncert Skowyt, KZP, Digitus Medius, Konfrontacja (Rybnik)
Wielkie Granie (In Spe, Meta Menardki, Misterium, Mantra) (Lędziny)
Zlot Fanów Depeche Mode (Katowice)
Alcoholica (Sulęcin)
Kabanos, Zacier (Ostróda)
Koncert Luna Ad Noctum, Skady, Defus (Szczecin)
Noise Fest V (Sceptic, Ulcer Uterus, Noise Dicks, Offence, Lacrima, Sekator) (Częstochowa)

10 listopada (nd)
Enej (Katowice)
Koncert People of The Haze, The Sickest Dreams, The Fraises, Paper Machine Gun (Katowice)
Mirash (Zabrze)
Hunter (Wrocław)
Kabanos, Zacier (Łomża)
Noise Fest V (Nuclear Vomit, Ulcer Uterus, Noise Dicks, Sekator) (Opole)

14 listopada (czw)
Bad Request (Gliwice)
• 99 Bottles Of Vodka Tour (Change of Loyalty, Materia, Moron, Scarlet Skies) (Warszawa)

14-17 listopada (czw-nd)
Eliminacje EMERGENZA Festival (Katowice)

15 listopada (pt)
Hurt (Gliwice) – WYGRAJ DARMOWE WEJŚCIÓWKI!
Koncert Mantra, Snake’s Head, Evil Unleashed (Tychy)
Koniec Świata (Tychy)
Hunter (Warszawa)
Kabanos, Zacier (Poznań)

16 listopada (sb)
KAT & Roman Kostrzewski (Tychy)
Mela Koteluk (Zabrze)
Metal Hegemony (Psilocybe Larvae, Hegemony, Carura, Mementoria) (Katowice)
Rockowania Na Szczycie (Agent Purple, Blastoize, Patafians Masta, Projekt X, Bulbulators) (Kuźnia Raciborska)
Jumanji, Zabili Mi Żółwia (Warszawa)
\m/ocne granie w Alive! (As Night Falls, Time of Contempt, S.I.N.) (Wrocław)

17 listopada (nd)
Closterkeller (Katowice)
happysad (Sosnowiec)

21 listopada (czw)
Muzyczny Eksperyment – Watt (Gliwice)

21-24 listopada (czw-nd)
Eliminacje EMERGENZA Festival (Trójmiasto)

22 listopada (pt)
Dirty Brick (Cieszyn)
Ira (Zabrze)
Kabanos, Zacier, Lej Mi Pół (Tychy)
Kamp (Katowice)
Alcoholica (Kraków)
Farben Lehre, Skowyt (Pasłęk)

23 listopada (sb)
Alcoholica, Basement, Evil Unleashed (Tychy)
Behemoth (Katowice)
Kabanos, Zacier (Zabrze)
Koncert Chaos, Zerófka, Eraserhead (Tychy)
Jumanji (Częstochowa)
• Urodziny Zygzaka (TZN Xenna, The Analogs, Bulbulators, Niestety, Rana Kłuta) (Warszawa)

24 listopada (nd)
Czesław Śpiewa (Gliwice) – WYGRAJ DARMOWE WEJŚCIÓWKI!
Dezerter, Tommy Say No (Tychy)
The Red Sun Tour (Zonaria, Hateform, All Dogmas We Hate) (Bielsko-Biała)
Kabanos, Zacier (Piotrków Trybunalski)
Zaduszki jazzowe (New Bone) (Oświęcim)

26 listopada (wt)
Cover Festiwal 2013 – Finał (Katowice)

27 listopada (śr)
Death Metal Nation Tour (Light Of Dark, Deprived, Isurus, Dysphoria, Inset) (Bielsko-Biała)

28 listopada (czw)
Bracia Figo Fagot (Gliwice) – WYGRAJ DARMOWE WEJŚCIÓWKI!
LemON (Siemianowice Śląskie)
Raggafaya, Blu’ska (Oświęcim)

28 listopada – 1 grudnia (czw-nd)
Eliminacje EMERGENZA Festival (Warszawa) – WYGRAJ DARMOWE WEJŚCIÓWKI!

29 listopada (pt)
Female Front Fest (As Night Falls, EIER, Nonamen, Dealines) (Sosnowiec)
The Analogs, TZN Xenna (Zabrze)
Truskul (Tychy)
Alcoholica (Kielce)
Kabanos, Zacier (Wrocław)
Raiding Of Europe (Satyricon, Chthonic) (Warszawa)

30 listopada (sb)
Bednarek (Katowice)
Indios Bravos (Zabrze)
Oldschool Fest (The Analogs, Lej Mi Pół, TZN Xenna) (Bielsko-Biała)
Rockowe Andrzejki Pod Kapeluszem (Oddział Zamknięty, Cree, Ścigani, Andy MC) (Chorzów) – WYGRAJ DARMOWE WEJŚCIÓWKI! – Odwołany 😦
Alcoholica (Warszawa)
Pipes And Pints, Troty (Kraków)

5-8 grudnia (czw-nd)
Eliminacje EMERGENZA Festival (Wrocław) – WYGRAJ DARMOWE WEJŚCIÓWKI!

6 grudnia (pt)
Acid Drinkers (Zabrze)
Alcoholica (Tarnowskie Góry)
Bracia Figo Fagot (Tychy)
Lao Che (Gliwice) – WYGRAJ DARMOWE WEJŚCIÓWKI!
• Punkowe Mikołajki (The Toobes, Skowyt, Mach Of The Year, Stacja Kamczatka) (Warszawa)

7 grudnia (sb)
Czerwone Gitary (Gliwice)
Luxtorpeda (Katowice)
Maria Peszek (Zabrze)
Różne oblicza metalu (Deadlines, As Night Falls, I Own The World) (Tychy)
The Analogs, Farben Lehre (Tychy)
Jumanji, Zabili Mi Żółwia (Piotrków Trybunalski)
Kabanos, Zacier (Warszawa)

8 grudnia (md)
Czesław Śpiewa (Tychy)
Lordi, Tri State Corner (Kraków)
Paddy And The Rats (Lublin)

12 grudnia (czw)
Kaliber 44 (Zabrze)

13 grudnia (pt)
Cała Góra Barwinków (Gliwice) – WYGRAJ DARMOWE WEJŚCIÓWKI!
Coma (Katowice)

14 grudnia (sb)
Indios Bravos (Tychy)
Jelonek (Zabrze)

12-15 grudnia (czw-nd)
Eliminacje EMERGENZA Festival (Kraków) – WYGRAJ DARMOWE WEJŚCIÓWKI!

18 grudnia (śr)
Panzer Division (Marduk, Grave, Valkyrja, Death Wolf) (Katowice)

19 grudnia (czw)
Nikolai (Bielsko-Biała)
Strachy Na Lachy (Tychy)

21 grudnia (pt)
Rapmajster (Zabrze)

20-22 grudnia (pt-nd)
Festiwal Zderzenie Gatunków (m. in. The Sixpounder, Deadline, Srogo, Icterus) (Tychy)

20 grudnia (pt)
Artrosis (Zabrze)
Koncert The Analogs, Sabaka Niwirna (Kielce)

21 grudnia (sb)
Bullet Rage (Bytom)
• Metalowa Wigilia (Marduk, Grave, Vesania, Sceptic, Death Wolf, Azarath, Valkyrja, Saratan, Insidius) (Warszawa)

27 grudnia (pt)
Truskul (Tychy)

31 grudnia (wt)
Sylwester (Kamp!, C-Bool) (Gliwice)

9 stycznia (czw)
 Aleksandra Berezowska i InNi (Bytom)

9-12 stycznia (czw-nd)
Eliminacje EMERGENZA Festival (Warszawa)

10 stycznia (pt)
Jumanji (Ostrowiec Świętokrzyski)
Koncert w ramach 22. Finału WOŚP (Dirty Brick, Aleksandra Berezowska i InNi, The Bad Sleep Well, Plan, Test Fobii Kreon, Neurokompania, The Colonists) (Wrocław)

11 stycznia (sb)
Bojków na Rockowo (Farfocle, Plain, Abstynenci, Watt, Black Juice) (Gliwice)
Winter Metal Night (As Night Falls, Drakon) (Katowice)
Aleksandra Berezowska i InNi (Wrocław)

12 stycznia (nd)
22. Finał WOŚP (Beltaine) (Bytom)
22. Finał WOŚP (m. in. Oberschlesien, Shamboo + Muniek, Coma, Daab) (Chorzów)
22. Finał WOŚP (m. in. Vavamuffin, The Konopians, Wiewiórka Na Drzewie, Roots Rockets, Dżentelmenels) (Gliwice)
22. Finał WOŚP – FORUM (Nikolai, Zapłoty) (Gliwice)
22. Finał WOŚP (Koniec Świata, 3 Kluski Śląskie, Ilona „Potania” Chylińska) (Kobiór)
22. Finał WOŚP (Zamach Band, Mantra, In Spe, Square Moon) (Lędziny)
22. Finał WOŚP (m. in. Kruk, Nikolai, Wiewiórka na drzewie) (Mikołów)
22. Finał WOŚP (Perhonen) (Piekary Śląskie)
22. Finał WOŚP (Another World, El.Pank.El, Eskalacja, Enter Praise) (Tarnowskie Góry)
22. Finał WOŚP (Zero Stopni, Srogo, Garderoba Kru, Icterus, Czupia Tracha, Gruda, Szkoła Suzuki) (Tychy)
22. Finał WOŚP (m. in. Hajva) (Zabrze)
22. Finał WOŚP (Aleksandra Berezowska i InNi) (Elbląg)
22. Finał WOŚP (Krzywa Alternatywa, Skangur, Orchidea, Joined, Enola Gay) (Oświęcim)
22. Finał WOŚP (m. in. Hunter, Oddział Zamknięty, Farben Lehre, Piersi) (Warszawa)

16-19 stycznia (czw-nd)
Eliminacje EMERGENZA Festival (Łódź)

17 stycznia (pt)
Looking for Madness Tour (Night Mistress, Another World) (Bielsko-Biała)
Metalowa walka na ciężkie riffy! (Spatial, As Night Falls) (Tarnowskie Góry)

18 stycznia (sb)
Big Cyc (Zabrze)
Blindead, Ampacity (Katowice)
Chaos Ogarnia Gotyk (Loa Karma, Chaos) (Bytom)
Koncert Eternal Baron, Symbol, PeterFile (Tychy)
Hunter (Tychy)

23 stycznia (czw)
Rock Nocą – Eliminacje (As Night Falls, Good Girl Maggie) (Chorzów)

23-25 stycznia (czw-nd)
Eliminacje EMERGENZA Festival (Szczecin) – WYGRAJ DARMOWE WEJŚCIÓWKI!

24 stycznia (pt)
Dawid Podsiadło (Zabrze)
Lej Mi Pół (Chorzów)
Piersi (Katowice)

25 stycznia (sb)
Dawid Podsiadło (Siemianowice Śląskie)
QKlock (Chorzów)

28 stycznia – 1 lutego (wt-sb)
Półfinały EMERGENZA Festival (Poznań) – WYGRAJ DARMOWE WEJŚCIÓWKI!

30 stycznia (czw)
Rock Nocą – Eliminacje (Chorzów)

31 stycznia (pt)
KAT (Katowice)

1 lutego (sb)
Kazik Na Żywo, Kabanos (Katowice)
Koncert charytatywny (Chorzów)
Pokahontaz (Zabrze)

6 lutego (czw)
Alcoholica (Mikołów)
Purpendicular (Chorzów)
Ścieżka Zdrowia (Apteka, Dick 4 Dick, Brudne Dzieci Sida) (Katowice)

7 lutego (pt)
As Night Falls, Paradygmat (Katowice)
Nuclear Vomit, Profanation, Anthem, Bottom (Chorzów)
Troty (Zaklików)

8 lutego (sb)
Hasiok (Zabrze)
Indios Bravos (Tychy)
Moonstone (Chorzów)

12 lutego (śr)
Civil War (Katowice)

13 lutego (czw)
Primal Fear (Katowice)
Rock Nocą – Eliminacje (Chorzów)

14 lutego (pt)
Sepultura (Katowice)
Walentynki (Habakuk) (Gliwice) – WYGRAJ DARMOWE WEJŚCIÓWKI!

15 lutego (sb)
Alcoholica (Zawiercie)
Molly Malone’s (Bielsk Podlaski)
Troty (Piotrków Trybunalski)

19 lutego (śr)
Bullet For My Valentine, While She Sleeps, Callejon (Warszawa)

20 lutego (czw)
Rock Nocą – Eliminacje (Chorzów)

21 lutego (pt)
Lipali I DKMS walczy z białaczką! (Lipali, Srogo) (Tychy)

22 lutego (sb)
Kaliber 44 (Zabrze)
Night of Terror (Chorzów)
Troty (Radom)

24 lutego (pn)
Steel Panther, Exlibris (Warszawa)

27 lutego (czw)
Rock Nocą – Eliminacje (Chorzów)

28 lutego (pt)
Alcoholica (Bojanowo)
Bracia Figo Fagot (Zabrze)
Premiera albumu Deadline – „Ocean Of Dunes” (Deadline, Heart Attack, Snaft, Eternal Baron) (Tychy)

1 marca (sb)
Illusion (Katowice)
Troty (Łódź)

3 marca (pn)
Bastards On Parade (Toruń)

4 marca (wt)
Bastards On Parade (Koźmin Wielkopolski)

5 marca (śr)
Bastards On Parade (Wrocław)
Półfinały EMERGENZA Festival (Wrocław) – WYGRAJ DARMOWE WEJŚCIÓWKI!

6 marca (czw)
Czad Party (SROGO) (Bielsko-Biała)
Rock Nocą – Eliminacje (Chorzów)

6-9 marca (czw-nd)
Półfinały EMERGENZA Festival (Kraków) – WYGRAJ DARMOWE WEJŚCIÓWKI!

7 marca (pt)
Alcoholica (Głogów)
Strachy na Lachy (Zabrze)
SROGO, PeterFile (Żory)
Winter Reggae – Jamming Night (Roots Melody, Jam Vibez, KaCeZet) (Gliwice) – WYGRAJ DARMOWE WEJŚCIÓWKI!

8 marca (sb)
Alcoholica (Zabrze)
Marek Piekarczyk Akustycznie (Bielsko-Biała)
Silesian Metal Fest (Eternal Baron, Lęk, Consumer, Mayzel, Exhalation) (Ruda Śląska)
Vintage (Chorzów)
Selfish Murphy (Sulęcin)
Turisas (Kraków)
Within Temptation (Poznań)

9 marca (nd)
Selfish Murphy (Poznań)
Within Temptation (Warszawa)

10 marca (pn)
Poluzjanci (Chorzów)

12 marca (śr)
Five Finger Death Punch (Warszawa)
Półfinały EMERGENZA Festival (Wrocław) – WYGRAJ DARMOWE WEJŚCIÓWKI!

13 marca (czw)
Muzyczny Eksperyment – Bokonon LTD (Gliwice)
Rock Nocą – Eliminacje (Chorzów)

14 marca (pt)
Tune (Gliwice) – WYGRAJ DARMOWE WEJŚCIÓWKI!

14-15 marca (pt-sb)
Półfinały EMERGENZA Festival (Łódź) – WYGRAJ DARMOWE WEJŚCIÓWKI!

15 marca (sb)
Alcoholica (Katowice)
Koncert charytatywny (4 Szmery, Hell Rider, Grind, Reway, Odnowa) (Łaziska Górne)
Non Stop Rock’N’Roll Tour (Frontside, Virgin Snatch, Chainsaw) (Katowice)
Rockowania w Klubie Gotyk! (Srogo i Peter File) (Bytom)
South Blunt System (Zabrze)
Koncert J.D. Overdrive, Basement, Riseup, Toscrew (Tychy)
Troty (Rzeszów)

16 marca (nd)
Non Stop Rock’N’Roll Tour (Frontside, Virgin Snatch, Chainsaw) (Katowice)

19 marca (śr)
Apocalyptica & Avanti! Orchestra (Warszawa)
Półfinały EMERGENZA Festival (Wrocław) – WYGRAJ DARMOWE WEJŚCIÓWKI!

20 marca (czw)
Rock Nocą – Eliminacje (Chorzów)

21 marca (pt)
Death Lot Lizard, Eternal Baron (Tychy)
Trasa Pełnoletnia Oi! Młodzież (The Analogs, Farben Lehre, Ga-Ga Zielone ŻabkiOffensywa, The Thinners) (Katowice)
Coma (Zabrze)

22 marca (sb)
Alcoholica (Zgierz)
Hunter (Zabrze)

23 marca (nd)
Dramat Współczesny Tour (Kabanos, Lej Mi Pół) (Chorzów)
Leniwiec, De Łindows (Mikołów)

27 marca (czw)
Rock Nocą – Eliminacje (Chorzów)

28 marca (pt)
Koncert Leather Spine Dog, Tape Reels (Gliwice)

29 marca (sb)
Illusion (Zabrze)
Koncert Perfect, Gotta Sugar?, Leather Spine Dog, Clumsy Warlocks, Los Darcie (Gliwice)

3 kwietnia (czw)
Gotta Sugar? (Gliwice)
Leaving Eden Live (Antimatter, Leafblade, As Night Falls) (Bielsko-Biała)
Muzyczny Eksperyment (Colt Headed Dog) (Gliwice)

4 kwietnia (pt)
Rockowania w Czerwonej Cegle (The Fraises, Dirty Brick, Mirash) (Gliwice)

5 kwietnia (sb)
Raggafaya, Tabu (Chorzów)
Troty (Bełchatów)

6 kwietnia (nd)
Koncert Sylwia Grzeszczak,  Pears In The Sky, Grey Fruit, Sylwia Szpiech & Marcela Kowalczyk, Magda Borowiec (Gliwice)
• KoncertoLanie (Death Lot Lizard, Eternal Baron) (Katowice)
Ancestor Fest (Kraków)
Natural Mystic (Kraków)

11 kwietnia (pt)
Folk OKFest (Silent Stream Of Godless Elegy, Netherfell, Othalan) (Gliwice)

Festiwal Zderzenie Rocka vol. 1 (Zabrze)
Southern N’ Roll (Death Lot Lizard, Pigs In Tank, Beerhead, J. D. Overdrive, Leash Eye) (Chorzów)

12 kwietnia (sb)
Kruk (Zabrze)
Alcoholica (Wrocław)
Troty (Poznań)

13 kwietnia (nd)
Global Technocratic Tour (Thy Disease + goście) (Gliwice) – WYGRAJ DARMOWE WEJŚCIÓWKI!
Troty (Wrocław)

18 kwietnia (pt)
Hajva, Sheep, Another World (Gliwice)

24 kwietnia (czw)
Koncert Arkona, Percival Schuttenbach, Silent Stream Of Godless Elegy, Helroth (Katowice)

25 kwietnia (pt)
Buster Bidon, The Red Crack (Gliwice)
Lao Che (Zabrze)

26 kwietnia (sb)
Hałas Miasta vol.2 (8 lat w Tybecie, Fifidroki, Dzioło, Wiewiorka na drzewie, NOX + niespodzianka) (Gliwice)
KSU (Katowice)

1 maja (czw)
Thanks Jimi Festiwal (m. in. Uriah Heep, The Animals, Luxtorpeda, Arka Noego) (Wrocław)

3 maja (sb)
Kult (Bielsko-Biała)

6 maja (wt)
The Australian Pink Floyd Show (Katowice)

9 maja (pt)
Alcoholica (Bielsko-Biała)
Symfomania (Zabrze)

10 maja (sb)
Alcoholica (Chorzów)
Spatial, As Night Falls (Katowice)
Juwenalia Rybnik (m. in. Enej) (Rybnik)

11 maja (nd)
IGRY 2014 – WaterPower 2014, czyli Wyścigi Wodnych Śmigaczy (Wiewiórka Na Drzewie) (Gliwice)

15-16 maja (czw-pt)
IGRY 2014 (Hunter, Leniwiec, Kabanos, Trzeci Wymiar, Grubson, Ira, Gotta Sugar?) (Gliwice)

16 maja (pt)
Koncert (Eternal Baron + Mantra + Raspberry Hills) (Czechowice-Dziedzice)

16-17 maja (pt-sb)
Czyżynalia (m. in. Sisters Of Mercy, Epica, Jelonek) (Kraków)

17 maja (sb)
Bokka (Zabrze)
Manowar (Katowice)

18 maja (nd)
Jaromir Nohavica, Artur Andrus (Gliwice)

22 maja (czw)
AntyFest 2014 (Zabrze)

24 maja (sb)
Alcoholica (Siedlce)

27-31 maja (pt-sb)
Juwenalia Śląskie 2014 – happysad, Hey, Lao Che, O.S.T.R., Jamal (Katowice)

28 maja (śr)
Metal Macabre MartyrDoom, Mister Krab (Warszawa)

29 maja (czw)
Aleksandra Berezowska i InNi (Katowice)
Muzyczny Eksperyment – The Red Crack (Gliwice)

30 maja (pt)
As Night Falls, Bad Request (Gliwice)
45. Dni Wodzisławia Śląskiego – m. in. Coma, Lemon, Bracia, Cree (Wodzisław Ślaski)

30 maja – 1 czerwca (pt-nd)
Finały EMERGENZA Festival (Poznań)
Finały EMERGENZA Festival (Wrocław)
Dni Dąbrowy Górniczej 2014 – m. in. Electric Light Orchestra Classic (Dąbrowa Górnicza)

31 maja – 1 czerwca (sb-nd)
Dni Ziemi Strzeleckiej – m. in. Kult, Czerwone Gitary, De Mono (Strzelce Opolskie)

1 czerwca (nd)
Metalowe Nuty – Ainhellen, BreakTHEnewS (Gliwice)
Koniec Świata (Siemianowice Śląskie)

2 czerwca (pn)
• Anthrax, Schizma, Terrordome (Kraków)
Yes (Warszawa)

4 czerwca (śr)
Avenged Sevenfold (Łódź)

5 czerwca (czw)
Open Tales Tour – Time of Tales, Open Access + support (Kraków)
Girugamesh (Warszawa)

6 czerwca (pt)
Dzień Wydziału MT – Jumanji, Mirash (Gliwice)
Open Tales Tour – Time of Tales, Open Access + support (Wrocław)
Kat & Roman Kostrzewski, Absynth (Zabrze)
Koncert – Eternal Baron, Deadline, Crow’d (Katowice)
Enej, Gooral (Gliwice)

6-8 czerwca (pt – nd)
Finały EMERGENZA Festival (Kraków)
Dni Sosnowca 2014 – m. in. Strachy Na Lachy, Farben Lehre, Proletaryat, Kaliber 44 (Sosnowiec)

7 czerwca (pt)
Open Tales Tour – Time of Tales, Open Access, Othalan, The Red Crack (Gliwice)
Plain (Gliwice)
IV Muszlownik Murcki Festiwal – Ga-Ga Zielone Żabki, Koniec Świata, Za Fest, Warhlack, Mantra, Ktp , Antyteza, Warbell, Jahvigation (Katowice)
35-lecie Dżemu – Dżem, Coco Montoya, The Chris Duarte Group (Chorzów)

10 czerwca (wt)
Nine Inch Nails (Katowice)

11-12 czerwca (śr-czw)
Impact 2014 – m. in. Black Sabbath, Aerosmith, Alter Bridge, Skillet, Reignwolf, Walking Papers (Łódź)

12 czerwca (czw)
Tori Amos (Warszawa)

13-15 czerwca (pt – nd)
Finały EMERGENZA Festival (Łódź)
Finały EMERGENZA Festival (Trójmiasto)
Dni Będzina 2014 – Ewelina Lisowska, Margaret, Patrycja Markowska, Poparzeni Kawą Trzy, Bajm, Perfect (Będzin)
Dni Rybnika 2014 – Luxtorpeda, De Mono, Fankatak (Rybnik)

14 czerwca (sb)
Alcoholica (Dąbrowa Górnicza)
Around The Rock – XII Festiwal Muzyki Niemechanicznej – m. in. Coma, Tabu, KSU, Hajva (Czerwionka-Leszczyny)
Jelonek (Zabrze)

18-22 czerwca (śr-nd)
Dni Bytomia 2014 (Bytom)

20 czerwca (pt)
Finały EMERGENZA Festival (Katowice)
Koncert – Eternal Baron, Snake’s Head (Tychy)

20-22 czerwca (pt-nd)
Finały EMERGENZA Festival (Szczecin)
HellFest – m. in. Iron Maiden, Aerosmith, Black Sabbath, Rob Zombie, Queensryche, Extreme, Sabaton, Deep Purple, Soundgarden, Status Quo, Megadeth, Slayer, Avenged Sevenfold, Emperor, Trivium, Soulfly, Iced Earth, Flogging Molly, Misfits, Eluveitie, Turisas, Powerwolf (Clisson – Francja)

21 czerwca (sb)
Noc Kupały – Othalan (Katowice)
Folk Fest / Noc Kupały (Zabrze)

22 czerwca (wt)
Nine Inch Nails (Katowice)

25 czerwca (czw)
Black Label Society (Wrocław)
Ghost B.C. (Warszawa)

26 czerwca (pt)
Koncert finałowy Muzycznego Eksperymentu (Gliwice)
Black Label Society (Warszawa)

27-28 czerwca (pt-sb)
Finały EMERGENZA Festival (Warszawa)

27 czerwca (sb)
Dni Mikołowa – m. in. Cree, Blue Cafe, Skaldowie (Mikołów)

28 czerwca (sb)
Dni Pyskowic – m. in. Jamal, happysad (Pyskowice)
Tom Jones (Warszawa)

1 lipca (wt)
Gojira (Warszawa)

2 lipca (śr)
Emmure, We Came As Romans (Kraków)

11 lipca (pt)
Sonisphere 2014 – Metallica, Alice In Chains, Anthrax, Kvelertak (Warszawa)

18-20 lipca (pt-nd)
Jarocin Festiwal – m. in. Anathema, Pidżama Porno, Strachy Na Lachy, You Me At Six, The Real McKenzies, Kult, Dezerter, Coma, Shadow Archetype (Jarocin)

19-20 lipca (sb-nd)
I Zlot Miłośników Folk Metalu – m. in. Othalan (Kraków)

24 lipca (czw)
Selfish Murphy (Katowice)

25-26 lipca (pt-sb)
XV Europejski Festiwal Piosenki Żeglarskiej EKO CYPEL 2014 – m. in. Paddy And The Rats, Smokey Bastard, Selfish Murphy (Polańczyk)
XVI Festiwal Muzyczny im. Ryśka Riedla (Chorzów)

26 lipca (sb)
The Tree (Gliwice)

31 lipca – 2 sierpnia (czw-sb)
XX Przystanek Woodstock – m. in. Volbeat, Skid Row, Accept, Ky-Mani Marley, T.Love, Protoje, Lao Che, Kabanos, Ska-P (Kostrzyn Nad Odrą) – Wspólny wyjazd z Gliwic i okolic

1 sierpnia (pt)
LeFleuR (Gliwice)

9 sierpnia (sb)
HelloFolks! Festiwal (Lublin)

15-16 sierpnia (pt-sb)
II Słowiańska Noc Folk-Metalowa – m. in. Dalriada, Radogost, Silent Stream of Godless Elegy (Brenna)

21 – 24 sierpnia (czw-sb)
Cieszanów Rock Festiwal – m. in. Korpiklaani, Arkona, Paddy And The Rats, KSU, Agnostic Front, GBH, Lao Che (Cieszanów)

23 sierpnia (pt)
Niech Cisza Milczy vol. 3 – m. in. Hate (Pyskowice)

23-24 sierpnia (pt-sb)
Dni Pszczyny 2014 (Pszczyna)

29 sierpnia (pt)
Magia Rocka – Big Cyc, Hunter, Acid Drinkers, happysad (Lyski)

29-30 sierpnia (pt-sb)
Śnieżka Czad Festiwal (m. in. Sabaton, Jaya The Cat) (Straszęcin)

29-31 sierpnia (pt-nd)
Dni Bytomia 2014 (Bytom)

30 sierpnia (sb)
B Festival (Brzeszcze)
Sabaton, Riverside (Grudziądz)
wRock for Freedom – The Blues Brothers, Shakin’ Dudi, Republika (Wrocław)

4 września (czw)
Vigilante Tour – Planet of Zeus, J.D. Overdrive, Gallileous (Katowice)

5 września (pt)
Alcoholica (Toruń)
Alternative Night – Power of Trinity (Gliwice)

5-7 września (śr-nd)
Dni Bytomia 2014 (Bytom)
Gwarki 2014 – m. in. Elektryczne Gitary, Absynth, T.Love (Tarnowskie Góry)

6 września (sb)
Alcoholica (Gdańsk)
Festiwal Muzycznego Niepokoju – Skowyt, Panta Koina, Highlow, Nie ma wyjścia, Nocne Żule (Lublin)
Żubrowisko – m. in. Hajva, Luxtorpeda (Pszczyna)

7 września (nd)
Alcoholica (Bydgoszcz)

12 września (pt)
Helmet (Kraków)

13 września (sb)
Doom Over Kraków – Lacrima, Totem, Nonamen, Doomas, Hedonism (Kraków)

16 września (wt)
Negative Approach, Castet, The Dog (Kraków)

17 września (śr)
Special Iron Maiden Tour – Blaze Bayley, J.D. Overdrive (Kraków)

19 września (pt)
Blackbird, Adekaem (Gliwice)
Chaos Is Coming Tour – Arkona, Inferno, Panychida, Armada, Dysphoria (Chorzów)

20 września (sb)
• Vader, Vesania, Calm Hatchery (Kraków)

23 września (wt)
I Am Giant (Kraków)
Soulwound, Bonhart, Fosgen (Wrocław)
Storming Across Europe – Alestorm, Brainstorm, Troldhaugen, Crimson Shadows (Wrocław)

24 września (śr)
Storming Across Europe – Alestorm, Brainstorm, Troldhaugen, Crimson Shadows (Warszawa)

25 września (czw)
Blitzkrieg VII – m. in. Vader, Vesania (Zabrze)
Oberschlesien (Katowice)
Storming Across Europe – Alestorm, Brainstorm, Troldhaugen, Crimson Shadows (Kraków)

26 września (pt)
Alcoholica (Częstochowa)
Be Good (Gliwice)
Omnia (Kraków)
Soyka Trio (Chorzów)
The Sudden Entrance (Bielsko-Biała)
Torture and fuckin’ death (Gliwice)

26-27 września (pt-sb)
OFI Fest – m.in. no Radiator (Zabrze)

27 września (sb)
8 lat w Tybecie (Knurów)
Alcoholica, Cactus Carnage (Zabrze)
Hostile Dogs, Tora Tora Tora (Bytom)
In Flames, While She Sleeps, Wovenwar (Kraków)
Omnia (Warszawa)

30 września (wt)
NOX, AK47, Eternus (Gliwice)

3 października (pt)
Chris Botti (Zabrze)
happysad (Zabrze)
The Analogs, Farben Lehre, Offensywa (Częstochowa)

4 października (sb)
Behemoth (Katowice)
Folkowa Jesień – Grai, SatanaKozel, LitvinTroll, Percival Schuttenbach (Zabrze)

9 października (czw)
• Animals As Leaders, Tesseract (Warszawa)
Enter Shikari (Kraków)
European Collapse 2014 – Syberian, Khroma, Hours Incite Me (Chorzów)

10 października (pt)
Animals As Leaders, Tesseract (Kraków)
Carrantuohill (Rybnik)
Dramatyczna Trasa Vol. 2 – Kabanos, Plan (Bielsko-Biała)
Eye of The Ancient God (Częstochowa)
Indios Bravos (Zabrze)

11 października (sb)
Coma, FrontSide, Straight Jack Cat (Zabrze)
Dramatyczna Trasa Vol. 2 – Kabanos, Lej Mi Pół (Wodzisław Śląski)

12 października (nd)
Vreid, Windir, Ulcus (Katowice)

16 października (czw)
III Memoriał Jona Lorda – tribute to Deep Purple & more – Ania Rusowicz, Grzegorz Kupczyk, Sikora Proniuk Duo, Damian Ukeje, Maciej Lipina, Piotr Brzychcy, Alessandro Del Vecchio, Łukasz Jakubowicz, Robert Kazon Kazanowski, Ritchie Palczewski, Made in Warsaw (Warszawa)
Pendragon (Katowice)

17 października (pt)
Bednarek (Zabrze)
Bloody Echelon Tour – Hell:on, Totem, Shame Yourself, Wasted Heroes (Bielsko-Biała)
Entombed AD, Grave, Implode (Kraków)
Hasiok (Gliwice)

18 października (sb)
SickNest, Iscariota + support (Sosnowiec)

19 października (nd)
Akurat (Knurów)

21 października (wt)
Deathstars (Kraków)

23 października (czw)
Dżem (Gliwice)
Selfish Murphy (Katowice)

24 października (pt)
Alternative Night – Poparzeni Kawą Trzy (Gliwice)
Gliwickie Uderzenie – no Radiator, The Red Crack, Buster Bidon (Gliwice)

25 października (sb)
XIII. Stoleti (Zabrze)
Pomarańczowa Trasa – Kult (Katowice)
European Tour 2014 – Taake, Valkyrja, Noctem (Katowice)
RockTrendy – Caliban, RiseuP, Szczebel, Whizper, Etherdrown, Earth Collapse (Pszów)

26 października (nd)
Metal Obsession – Visions of Tondal, Frost Commander, As Night Falls, Relayer (Warszawa)
Oberschlesien (Rybnik)
Turbo (Siemianowice Śląskie)

28 października (wt)
Touch of Ireland – Carrantuohill (Gliwice)

30 października (czw)
• As Night Falls, SagittariuS (Kraków)

5 listopada (śr)
Xandria, As Night Falls (Warszawa)

7 listopada (pt)
Oddział Koncertowy Fest Vol. 3 (Punk OKFest) – Ga-Ga Zielone Żabki, Pull The Wire, Buster Bidon (Gliwice)

8 listopada (sb)
Czart PRL-u tour 2014 (Bielsko-Biała)

12 listopada (śr)
Tarja (Katowice)
Woodscream, Othalan, Cronica (Gliwice)

13 listopada (czw)
FZ Tour – Hajva, The Abstinents (Rybnik)

15 listopada (sb)
Świetliki (Oświęcim)

15 listopada (sb)
Saxon, Skid Row (Warszawa)

20 listopada (czw)
Slash feat. Myles Kennedy & The Conspirators (Kraków)

21 listopada (pt)
Girls’ Night Out – Kavnacka, As Night Falls, Time of Contempt (Wrocław)
Alternative Night – Redakcja, Leniwiec (Gliwice)

25 listopada (wt)
Forodwaith, Helroth, Othalan (Chorzów)

27 listopada (czw)
Folk Fest – Eluveitie, Аркона, Skálmöld, Forodwaith, Percival Schuttenbach (Kraków)

28 listopada (pt)
Folk Fest – Eluveitie, Аркона, Skálmöld, Forodwaith, Percival Schuttenbach (Warszawa)

29 listopada (pt)
Folk Fest – Eluveitie, Аркона, Skálmöld, Forodwaith, Percival Schuttenbach (Szczecin)
Metal Kotlet Feast – Mister Krab, The Plauge, Hellhaim (Warszawa)

3 grudnia (śr)
Seether (Warszawa)

2015:

8 stycznia (czw)
Rock Nocą – Eliminacje (Chorzów)

9 stycznia (pt)
Bojków na rockowo – Sharing Lies, Abstynenci, Plain (Gliwice)
23. Finał WOŚP – Bajzel, Ja Mmm Chyba Ściebie, Kalina In Dub (Zabrze)
Tabu (Chorzów)

9-10 stycznia (pt-sb)
Zacieralia 2015 (Warszawa)

10 stycznia (sb)
Arka Noego (Bytom)

11 stycznia (nd)
23. Finał WOŚPWiewiórka na Drzewie, Oddział Zamknięty, Abradab, C-Bool (Gliwice)
23. Finał WOŚP – Gun Padre (Pawłowice)
23. Finał WOŚP – Another World, Absynth, Napięcie (Tarnowskie Góry)
23. Finał WOŚP – Jumanji, Funk Da System, Junior Stress (Zabrze)
23. Finał WOŚP – Another Pink Floyd, Cree, Oberschlesien (Chorzów)
23. Finał WOŚP – m. in. Leniwiec, Besides (Chrzanów)
23. Finał WOŚP – m. in. Oddział Zamknięty, Kruk, Konopians, The Harpagans (Czeladź)
23. Finał WOŚP – m. in. Habakuk, The Dumplings, St. James Hotel (Katowice)

13 stycznia (wt)
Rock Nocą – Eliminacje (Chorzów)

15 stycznia (czw)
Rock Nocą – Eliminacje (Chorzów)

16 stycznia (pt)
• Coria, Iscariota (Chorzów)

17 stycznia (sb)
Full Thrash Vormasch Tour – Corpus + support (Opole)

18 stycznia (nd)
Noworoczny koncert – The King’s Singers, Puellae Orantes (Katowice)

19 stycznia (pn)
Obituary + support (Kraków)

20 stycznia (wt)
Heroes on Tour – Sabaton, Delain, Battle Beast, Frontside (Poznań)
Rock Nocą – Eliminacje (Chorzów)

21 stycznia (śr)
Inquisitions + support (Kraków)

22 stycznia (czw)
Alternative Night – Luxtorpeda, Cuba De Zoo (Gliwice)
European Enigma Tour – Epica, DragonForce (Wrocław)
Heroes on Tour – Sabaton, Delain, Battle Beast, Frontside (Kraków)
Rock Nocą – Eliminacje (Chorzów)

23 stycznia (pt)
European Enigma Tour – Epica, DragonForce (Warszawa)
Heroes on Tour – Sabaton, Delain, Battle Beast, Frontside (Warszawa)
Pornografia, Kolbyskray, Danse Macabre (Chorzów)

24 stycznia (sb)
Alcoholica (Dąbrowa Górnicza)
Cortege, Attack (Gliwice)
Nikolai, The Change (Mikołów)
Anal Fest (Warszawa)
Blood Mantra Tour – Decapitated + support (Kraków)
Carrantuhill (Chorzów)
Full Thrash Vormasch Tour – Corpus + support (Brzeg)
Heroes on Tour – Sabaton, Delain, Battle Beast, Frontside (Wrocław)
To Był zamach czyli Profanacja – Profanacja, Bunkier, Inkfizycja, Plagiat 199, Carper, the Thinners (Pszów)

25 stycznia (nd)
Blood Mantra Tour – Decapitated + support (Katowice)

27 stycznia (wt)
Rock Nocą – Eliminacje (Chorzów)

29 stycznia (czw)
Rock Nocą – Eliminacje (Chorzów)

30 stycznia (pt)
Akurat akustycznie (Oświęcim)
The Stubs, Wild Books (Katowice)

31 stycznia (sb)
Coma (Opole)
Hasiok (Zabrze)
Victorians (Chorzów)

6 lutego (pt)
Straight Jack Cat, Trio Orchestra (Gliwice)
Alcoholica (Częstochowa)

7 lutego (sb)
Hajva, Sheep (Gliwice)
Alcoholica (Warszawa)
Dzioło (Chorzów)

13 lutego (pt)
Piersi (Zabrze)

14 lutego (sb)
KSU (Katowice)
LemON (Zabrze)

19 lutego (czw)
Mark Lanegan Band (Kraków)

20 lutego (pt)
Alcoholica (Szczecin)
Suicidal Angels, Dr Living Dead + support (Kraków)
Turbo, Mantra (Oświęcim)

21 lutego (sb)
Alcoholica (Wrocław)
Kabanos (Katowice)

24 lutego (wt)
Crowbar + support (Kraków)

25 lutego (śr)
PKS – Przegląd Kapel Studenckich – Qklok, Refresh, 8 Lat w Tybecie, Epicurus (Gliwice)

26 lutego (czw)
Eliminacje do festiwalu Rock Nocą – Gun Padre, Wicked Ways, Refresh (Chorzów)
Studniówka Igrowa – So Band (Gliwice)

27 lutego (pt)
Zespół Wychowawczy, Buster Bidon, The Red Crack (Gliwice)
Bracia Figo Fagot (Zabrze)

28 lutego (sb)
Kompot, The Tree (Gliwice)
Full Thrash Vormasch Tour – Corpus + support (Wrocław)
Inwazja Rocka – Cree (Katowice)
Jar, Brzezica (Katowice)

1 marca (nd)
Enej, Poparzeni Kawą Trzy (Katowice)
Jarboe, Helen Money (Kraków)
Perfect (Katowice)

6 marca (pt)
Alcoholica (Gdańsk)
Hunter (Zabrze)

7 marca (sb)
Alcoholica (Łódź)
The Analogs, Booze & Glory (Zabrze)

12 marca (czw)
No Silence, No Grace & Obsession Tour – As Night Falls, Spatial, Nonamen, Heretique, Whizper (Gliwice)
Black Label Society + support (Kraków)
Selfish Murphy (Katowice)

13 marca (pt)
No Silence, No Grace & Obsession Tour – As Night Falls, Spatial, Nonamen, Whizper (Kraków)
Koncertowy Piątek Trzynastego – Labirytm + support (Gliwice)
Symbolic Tour – Death DTA + support (Kraków)
Winter Life Fest (Zabrze)

14 marca (sb)
Alcoholica (Zabrze)
Deadlines, Hegemony (Gliwice)
No Silence, No Grace & Obsession Tour – As Night Falls, Spatial, Nonamen, R.E.T. (Żywiec)
Overkill, Sanctuary (Katowice)
Symbolic Tour – Death DTA + support (Gdańsk)

15 marca (nd)
No Silence, No Grace & Obsession Tour – As Night Falls, Spatial, Nonamen, Hajva (Tryniec)
Mela Koteluk (Zabrze)
Symbolic Tour – Death DTA + support (Warszawa)

20 marca (pt)
Blight Sign + support (Gliwice)
Pidżama Porno (Zabrze)
TSA (Katowice)

21 marca (sb)
Eliminacje do Seven Festival (Zabrze)
Pidżama Porno (Katowice)

25 marca (śr)
Kult Unplugged (Zabrze)
Laibach (Kraków)

26 marca (czw)
Halestorm, Nothing More, Wilson (Warszawa)

27 marca (pt)
Dr Misio (Zabrze)

28 marca (sb)
Fair Weather Friends (Zabrze)

31 marca (wt)
Folk Metal Crusade – Heathen Foray, Netherfell, Kryvoda (Gliwice)

8 kwietnia (śr)
Massive Addictive Tour – Amaranthe (Kraków)

9 kwietnia (czw)
Folk Metal Crusade – Heathen Foray, Netherfell + supports (Wrocław)

10 kwietnia (pt)
Folk Metal Crusade – Heathen Foray, Netherfell + supports (Łódź)
Lao Che (Zabrze)

11 kwietnia (sb)
Folk Metal Crusade – Heathen Foray, Netherfell, Othalan + supports (Warszawa)
XV-lecie Końca Świata (Katowice)
While She Sleeps, Cancer Bats (Warszawa)

12 kwietnia (nd)
Folk Metal Crusade – Heathen Foray, Netherfell + supports (Częstochowa)

14 kwietnia (wt)
Folk Metal Crusade – Heathen Foray, Netherfell + supports (Kraków)

15 kwietnia (śr)
Folk Metal Crusade – Heathen Foray, Netherfell + supports (Bielsko-Biała)

17 kwietnia (pt)
Curly Heads (Zabrze)

24 kwietnia (pt)
Indios Bravos (Zabrze)

25 kwietnia (sb)
Pandemonium (Zabrze)

3 maja (nd)
Lynyrd Skynyrd (Warszawa)

18 maja (pon)
Joy Division (Katowice)

29-30 maja (pt-sb)
Ursynalia 2015 (Warszawa)

31 maja (nd)
Arka Noego (Zabrze)

4 czerwca (cz)
The Dumplings (Zabrze)

5 czerwca (cz)
Jelonek (Zabrze)

6 czerwca (cz)
Coma (Zabrze)

13 czerwca (sb)
Kabanos (Zabrze)

27 czerwca (sb)
Judas Priest, Five Finger Death Punch (Warszawa)
Metal Hammer Festival – m. in. Dream Theater, Riverside, Evergrey (Katowice)

3-4 lipca (pt-sb)
Rock na Bagnie – m. in. Kabanos, KSU, The Analogs (Goniądz)

9-12 lipca (czw-nd)
Masters of Rock 2015 – m. in. Nightwish, Black Label Society, Within Temptation, Powerwolf, HammerFall, Sonata Arctica (Vizovice – CZ) – WYJAZD Z GLIWIC

16-19 lipca (czw-nd)
Castle Party 2015 – m. in. Paradise Lost, Juno Reactor, Wardruna (Bolków)

25 lipca (sb)
AC/DC (Warszawa)

30 lipca – 1 sierpnia (czw-nd)
Woodstock Festival (Przystanek Woodstock 2015) – m. in. Black Label Society, Eluveitie, Within Temptation (Kostrzyn nad Odrą)

20-23 sierpnia (czw-nd)
Cieszanów Rock Festiwal (Cieszanów)

 

Kolejne koncerty:

fb cover

Reklamy

About Oddział Koncertowy

http://www.facebook.com/OddzialKoncertowy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s